MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de yaz hazırlığı başladı

mersinde-yaz-
Mersin'de yaz hazırlığı başladı 1 – mersinde yaz min
Mersin’de yaz

Mersin’de ve yurdumuzda havalar ısındı yavaş yavaş Mersin’de yaz hazırlığı başladı. Malum yaz gelince Mersin bunaltıcı yaz sıcakları etkisinde kalıyor ve yaşanmaz bir hal alıyor. Dolayısı  ile insanlar yazı daha serin, daha  rahat yerlere gidiyorlar. Ve yaz ayını daha yaşama elverişli şartlarda geçirmek istiyorlar. Ya yükseklere Yayla evlerine yada deniz kenarına sahillere yazlık evlerine taşınıyorlar.

Elbetteki aylardır kullanılmayan bu evlerin bakım onarım yapılmalıdır. Ve  eksiklerinin giderilmesi için bir kaç ay önceden başlanmalı. Yaz hazırlığı için  şimdi tam zamanı  öncelikle evi  gözden geçirip ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Ciddi bir tadilat mı yoksa hafif bir tamirat , boya, temizlik gibi bir bakım mı? Sizin yapabileceklerinizi ve ustaya yaptıracağınız şeyleri  bir liste yapın. Ayrıca listeye almayı veya değiştirmeyi düşündüğünüz eşya, mobilya, mutfak araç, gereçleri varsa ekleyin.Tadilat veya tamirat için gerekli malzeme ve ustayı bulunca hemen işe koyulun. Kolay gelsin ben bu işin üstesinden geleceğinize güvenim tam.

    YAZLIK VE YAYLA EVLERİNDE Kİ EKSİKLİKLERİ GİDERMEK

Eminim ki yazlık veya yayla evlerinizde bir çok değişiklik gerekir. Yıpranmış, eskimiş, yada artık kullanmaktan bıktığınız bir dizi eşya, malzeme ve mobilyalar vardır.

Siz zaten bunları normal evinizden getirmiştiniz ve artık miyadını doldurmuş eşyalar oldukları kesin. Siz bunları artık yenilemeyi düşünüyorsunuz. O halde neleri yenileyeceksiniz karar verin.  Koltuk takımı, oturma grubu, çekyat takımı, yatak odası takımı.

Elbette ki balkona yada terasa uygun masa sandalye takımı gerekir. Eğer bunları veya bu gibi eşya ve mobilyalarınızı değiştirecekseniz. Bence siz hiç düşünmeden sandık odalarının yolunu tutun. Yada buradan ulaşın bilgi alın.

    NEDEN İKİNCİ EL EŞYA, NEDEN SANDIK ODASI

Neden sandık odalarını tercih etmelisiniz; onu açıklayalım.

Birincisi artık sandık odaları  yıpranmış, demode olmuş, problemli ikinci el eşya , mobilya alıp satmıyor. Aksine yeni model,  sıfır ayarında, kaliteli, sağlam, tertemiz ikinci el eşya ve mobilya alıyor satıyoruz.

İkincisi mağazadan alacağınız ürünün neredeyse aynısı bir ürünü üçte bir fiyatına alabilirsiniz. Yani çok ucuz bir fiyata alıyorsunuz.

Üçüncüsü  evinizdeki eşya yada mobilyayı da satılabilecek durumdaysa  sandık odasına satıyorsunuz.

Dördüncüsü mağazaya bir ürün için ödeyeceğiniz toplam parayla belkide evinizin tüm eksiklerini giderebileceksiniz. O halde soruyorum size hangisi mantıklı mağaza mı sandık odası mı?.. Açıklayıcı olması bakımından şu yazıma da bir göz atın lütfen.

Tüm hazırlıkları yapıp ev bakım ve onarımı tamamlayın. Daha sonra yayla evi ve yazlık için eşya mobilya bakabilirsiniz. Sandık odaları kaliteli ve ucuz eşya alımında önemli bir alternatif değerlendirmenizi öneririm.

Mersin’de yaz hazırlığı başladı
Başa dön