Pozcu sandık odası

pozcu sandik odasi
pozcu sandik odasi

 Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler. Pozcu’da ikinci el eşya alım satımı ticareti. 

Pozcu‘da satmayı düşündüğünüz ikinci el ev eşya ve mobilyalarınızı  biz alıyoruz. Ayrıca  büro- ofis eşya ve mobilyalarınızı, pastahane, kafeterya, lokanta, kıraathane eşya , mobilya ve malzemelerinizi adresinizden alıyoruz. Tüm eşyalarınızı piyasanın üstünde bir fiyattan anında nakit olarak peşin ödeme şeklinde satın alıyoruz.

Pozcu sandık odası yönünden oldukça zengin bir semt. Ancak dürüst, ahlaklı ve sözünün eri bir sandık odası bulmak lazım. Aksi takdirde uğraşır durursunuz ve üzülürsünüz.

Dürüst sandık odası ararken , ikinci el eşya, mobilyalarınızı satacak iseniz:

Öncelikle referanları güçlü size daha düzgün, daha tutarlı, yılların esnafı izlenimini veren kimse onlarla çalışın. Özellikle bu son yıllarda Mersin‘de bilhassa da Pozcu‘da çok fazla  sandık odası açıldı. Ancak işi bilmediği halde ikinci el eşya, mobilya alım satım işine giren yüzlerce insan var.  

Orta Doğudaki karışıklıktan, savaştan kaçan Suriye’li, Irak’lı insanları fırsat gibi gördüler. Özellikle kapkaç zihniyetli bir çok insan ikinci el eşya, mobilya işine girdi ve sandık odası açtı. Mersin’de belediye ruhsat, maliye vergi kontrolünün de olmaması neticesinde her gün yeni yeni insanlar sandık odası açıyor. Ve ikinci el eşya, mobilya alıyor satıyorlar.

Tamam ama öbür tarafta Maliyeye her ay vergisini veren. Muhasebe ücreti ödeyen  ruhsatını, her yıl tabela vergisini ödeyen , esnaf oda aidatlarını, sigorta, bağ-kur  yatıran. Ayrıca her mal alımında satımında vergisini ödeyen esnafa haksızlık olmuyor mu? Birde bu insanlar bu iş de kalıcı olmadıkları için alışverişlerinde her türlü pisliği yapabiliyor. Ve müşterinin sandık odacılarına karşı bakışını değerlendirmesini olumsuz olarak etkiliyorlar…

Pozcu ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya satacak iseniz bizi arayın. Piyasanın üstünde bir fiyattan nakit olarak satın alıyoruz. Pozcu Kaya Sandık Odası sizleri üzmeden, sorun ve problem yaşatmadan yıllardır kaliteli ve tutarlı bir hizmet sunmaktadır.

Pozcu’da İkinci El Eşya Alanlar, Alan Satan Yerler

Pozcu sandık odası  pozcu semtinden Yenişehir, Bahçelievler, Hürriyet, İnönü, Aydınlıkevler. Barbaros, Güvenevler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Palmiye, Gazi, Pirireis mahalleleri. İkinci el ev eşya, mobilya, büro-ofis eşya mobilya alıyor satıyoruz. Pozcu sandık odası , pozcu ikinci el eşya, yeni model, kaliteli ve sağlam eşya ve mobilyalar. Ucuz fiyattan ikinci el yatak odası, yemek odası, salon takımı. Çocuklarınız için çocuk odası, genç odası takımı, çalışma masası. Ayrıca vestiyer, koltuk takımları, oturma grubu, çekyat takımı alıyor satıyoruz. Ayrıca pastahane, lokanta, kafeterya, kıraathane, kahve eşya, mobilya ve malzemeleri alıyor satıyoruz.

Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımı. Mersin’de Pozcu’da en hızlı, en kaliteli en dürüst ve en güvenilir hizmet bizde. Yılların tecrübesi, yılların firması her an hizmetinizde. Bir telefonunuz yeterli anında adresinizde hizmet için var oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir