Mersin 2. El Eşya Alanlar

mersin 2. el esya alanlar

Mersin 2. el eşya alanlar ; eşya ve mobilya almak için genellikle sandık odalarını ziyaret ederler. Çünkü Mersin’de ikinci el eşya mobilya alım satımını sandık odaları yaparlar.

Ancak sandık odaları pek denetlenemediği için dikkatli olmakta fayda var. Çünkü sektörde ki hareketliliği gören, kar hırsı ile hareket edenler bu alana yöneldiler. Özellikle de son zamanlarda yoğunlaşan göç dalgası ile sandık odası sayısı çok arttı. Bu işi bilen de bilmeyen de sandık odası açtılar. Ayrıca denetim zafiyetinden dolayı kayıt dışı ve güvenilmeyecek durumda olan bir hayli işyeri var.

Mersin 2. El Eşya Alanlar ; Sandık Odaları

Mersin 2. el eşya alanlar, satan yerler;  Tecrübe ve güven açısından Mersin Kaya Sandık Odalarıdır. Mersin, Mezitli, Tarsus, Silifke, Erdemli, Toroslar, Akdeniz, Pozcu, Yenişehir ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Böylece 2.el eşya ve mobilyalarınızı en kısa süre içerisinde değerlendiriyoruz. Ve kaliteli hizmet anlayışı  ve yüksek fiyatla biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak alıyoruz.

Mersin 2. el eşya alanlar; satmak istediğiniz 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya, büro, ofis mobilyası, kafeterya mobilyalarını alıyor satıyoruz. Özellikle televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, yatak odası takımı, oturma grupları ve büro-ofis mobilyaları.

Bunun için en kısa  sürede adresinizde görerek piyasanın en yüksek fiyatı ile değerlendirerek anında nakit olarak satın alıyoruz. Ve ivedilikle 2.el eşya ve mobilyaları kendi elemanlarımız ve nakliye aracımızla naklediyoruz. Nakliye ve hamaliye masrafları bize ait olmak şartıyla hemen boşaltıyoruz.

MERSİN’DE 2. EL EŞYA ALDIĞIMIZ YERLER :

Mersin’de 2.el eşya aldığımız yerler; genellikle Mersin’in tüm ilçe ve semtlerinden alıyoruz. Ancak iyi ve temiz eşya özellikle Mezitli, Pozcu, Yenişehir ilçesi civarında daha çok çıkar. Bu nedenle bu semtleri daha çok tercih ediyoruz. 

Mersin’in Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar ilçelerinden 2. el eşya, mobilya, beyaz eşya alıyoruz.

Bunu yanısıra bu ilçelerin tüm semtlerinden eşya , mobilya alıyor satıyoruz.

 • Mezitli ilçesi: Menderes Mah. Yeni Mah. Akdeniz Mah. Viranşehir Mah. Atatürk Mah. Fatih Mah. Seymenli Mah. İstiklal Mah. Çamlıca Mah. Çankaya Mah. Cumhuriyet Mah. Kaleköy Mah.
 • Tarsus İlçesi : Anıt Mah., Akşemsettin Mah., Bağlar Mah., Mithatpaşa Mah., Gaziler Mah., Fevzi Çakmak Mah., Girne Mah., Kırklarsırtı Mah., Ergenekon Mah., Altaylılar Mah., Gazipaşa Mah., Şehitler Tepesi Mah. Öğretmenler Mah.
 • Erdemli İlçesi
 • Silifke İlçesi :
 • Yenişehir İlçesi :
 • Akdeniz İlçesi :
 • Toroslar İlçesi :

Mersin’in bütün ilçe ve semtlerinden de 2. el eşya, mobilya, beyaz eşya alıyoruz. Genel olarak 2.el eşyayı başka şehirlere taşınanlardan, ev değiştirenlerden, eşya ve mobilyasını yenileyenlerden satın alıyoruz.

MERSİN’DE 2.EL EŞYA FİYATLARI :

Mersin’de 2.el eşya fiyatları  birincisi; eşya veya mobilyanın kalitesine göre. İkincisi markasına, modeline, kullanılma durumuna, defosuna hatta  rengine göre bile değişir. Mersin 2.el eşya alanlar olarak tabi ki 2.el eşya alırken hemen satılabilecek ürünleri tercih ederiz. Çünkü dükkanda fazla beklemeyecek ürünler daha çok tercih ettiğimiz ürünlerdir.

Tabi ki eşyanın kaçıncı katta, hangi semtte olduğu yani nakliye ve hamaliyesi de fiyatı belirleyen faktörlerdir. Elbette Mersin Kaya Sandık Odaları Mersin’de 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşyada kalite ve ucuzluğun adresidir…

Mersin ve çevresin de 2. el eşya ve mobilyalarınıza piyasanın üzerinde en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Onun için bizi arasanız hem en yüksek fiyatı alırsınız hemde kaliteli ve güvenilir hizmetin farkını yaşarsınız.

MERSİN’DE 2.EL EŞYA KATEGORİLERİ :

Mersin 2. el eşya alanlar; Mersin’de  piyasa değeri olan her türlü 2. el eşya, mobilya alıyor satıyoruz. Ancak genellikle arızalı , bozuk olmayan, çok yıpranmamış kaliteli, temiz, birinci sınıf eşya mobilya alıyor satıyoruz.

Biz Mersin 2. el eşya alanlar firma olarak tamircilerle çalışmıyoruz. Çünkü tamir görmüş eşyanın randımanlı olmayacağını biliyoruz. Onun için arızalı ve bozuk ürünler almıyor ve satmıyoruz.

Bu özelliklere haiz;

 • 2.el ev eşyası, mobilya, beyaz eşyası: Televizyon, klima, Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre setler. Ayrıca yatak odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı, genç odası takımı ve diğer mobilyalar
 • Büro, ofis eşya mobilya: Makam odası takımı, patron takımı, sekreter takımı, misafir bekleme koltukları 
 • Kafeterya eşya ve mobilyası,
 • Pastahane, lokanta, otel, motel, pansiyon 2. el eşya ve mobilyaları alıyor satıyoruz.

Sonuç olarak; Mersin’de kaliteli ve güvenilir hizmet üreten bir firmayız. Bizi aramadan karar vermeyin. Zira biz size her zaman memnun kalacağınız anlayışla hizmet ediyoruz. 2.el eşya, mobilya araştırmalarınız için diğer sitelerimizi de buradan ziyaret edebilirsiniz.