Tarsus ikinci el eşya

Tarsus ikinci el esya

Tarsus’da ikinci el eşya alan, ikinci el eşya alanlar alan satan yerler. Tarsus ilçemizde 2. el eşya, mobilya alan firma varsa da pek bilinmediği için biz gidiyoruz. 

Genellikle Tarsus’da 2. el eşya, mobilya alanlar yada satanlar bizi ararlar. Çünkü internetten sorguladıkları zaman 2. el eşya alan firma olarak biz çıkıyoruz. Ayrıca yıllarca gidip geldiğimiz ve sürekli eşya alıp sattığımız için bir çevremiz de oluştu ve tanınıyoruz.

Özellikle 2. el eşya piyasasında müşteriyi yolunacak kaz gibi görmezseniz takdir edilirsiniz ve sürekli aranırsınız. Elbette ki biz firma olarak müşteri menfaatlerini her zaman gözettik ve ön planda tuttuk.

Çünkü biliyoruz ki memnun kalan müşteri sizden ayrılmaz ve çevresinde de sürekli sizi tavsiye eder. Bunun sonucu olarak da her zaman aranan, kriz dönemlerinde bile işi yürüyen esnaf olursunuz.

Tarsus 2. El ev büro , otel, motel, pansiyon, tatil köyü, pastahane, lokanta, kıraathane, kafeterya,  ikinci  el eşya, 2.el mobilya alanlar,  alan satan yerler. Tarsus’ta eski eşya, kullanılmış eşya ,

Tarsus İkinci El Eşya Kategorileri

 • Beyaz eşya ; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre setler ve set üstü ocak 
 • Mobilya ; yatak odası takımı, yemek odası takımı, genç odası takımı, 
 • Oturma Grupları ; Koltuk takımları, çekyat takımı, L köşe koltuk takımı, 
 • Klima ; Çeşitli marka ve modellerde klasik ve inverter klimalar
 • Bilgisayar , Masa üstü ve diz üstü bilgisayarlar, laptop, notebook
 • Televizyon, plazma, lcd, led, Q led televizyon alanlar,eşya alan satan yerler.
 • Tarsus’ta 2. el mobilyalar; Yatak odası, oturma grubu, yemek odası alanlar.
 • Lcd,  led, plazma televizyonlar, tv üniteleri , elektrikli ev eşyası ,
 • Elektronik ev eşyası alan , ev eşyası alanlar  alan satan yerler,
 • Tarsus ikinci el  büro eşyası , büro mobilyası, ikinci el pastahane malzemeleri,
 • Kafeterya malzemeleri, lokanta malzemeleri alanlar, alan satan yerler ; ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alanlar, alan satan yerler   MERSİN KAYA SANDIK ODASI  İKİNCİ EL EŞYA MOBİLYA TİCARETİ 0 537 614 72 47

Tarsus İkinci el Eşya Fiyatları

2. el eşya fiyatları sürekli sorgulanan ve araştırılan bir konudur. Ancak şu bir gerçek ki 2. el eşyada her eşyanın kendine has bir ederi, fiyatı vardır. Çünkü her eşyanın farklı bir durumu vardır. Az veya çok yıpranmış, renk olarak veya model olarak 2. el de tutulan yada tutulmayan ürün olması fiyatını belirler. 

Ancak şunu söyleyebilirim; bu piyasada 2. el eşya ve mobilyalara en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Özellikle salgın hastalık ve ekonomik kriz nedeniyle piyasanın çok daraldı. Bu şartlarda bile müşterilerimizi memnun edebilmek için elimizden geldiği kadar düşük kar ile çalışıyoruz.

Biz yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle zor dönemi karşılıklı menfaatlerimizi göz önünde bulundurarak atlatacağımıza eminim. Bunun içi elbette bizim oldukça fedakarlık göstermemiz gerektiğinin bilincindeyiz. 

Tarsus’da 2. El Eşya Aldığımız Yerler

Tarsus’un tüm semtlerinden 2.el eşya alıyoruz. Ancak daha çok merkezden ve merkeze yakın semtlerden alıyoruz. Bunun yanı sıra genellikle iyi durumdaki bir kaç yıllık eşya ve mobilyalar alıyoruz.

Eski model ve yıpranmış eşya ve mobilyalar alıp satmıyoruz. Çünkü o eşya ve mobilyaları alacak olan müşterilerimizin sorun yaşamalarını istemeyiz.

Genellikle 2. el eşya, mobilya alanlar dar gelirli insanlar ve parayı zor bulan insanlar. Bu nedenle aldıkları eşya ve mobilyayı da uzun süre sorunsuz, problemsiz kullanmalarını istiyoruz. Bu onların memnun  kalmalarını ve huzur içerisinde yaşamalarını sağlayacaktır.

Doğal olarak da bizden memnuniyetlerini doğuracak ve her yerde bizi tavsiye edeceklerdir. Bu durum da bizim işlerimizin yürümesi ve iş yerimizin de devamını sağlayacaktır.

Tabi ki alıveriş karşılıklı menfaat sağlandığı, karşılıklı çıkarların sağlandığı şekilde olursa taraflar memnun olur. Aksi olursa taraflardan biri mağdur olursa alış veriş de devamlılık ortadan kalkar. Ve güven duygusu ortadan kalkar.

Biz bunun böyle olmaması için ve müşterilerimiz ile ilişkilerimizin sürekli olması için gerekli fedakarlıkları yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Sonuç olarak; müşteri velinimetimizdir, varlık sebebimizdir ve başımızın üzerinde yerleri vardır. Bu düşünce yapısında kalarak müşterilerimizi memnun etmeye ve kusursuz hizmet vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Tarsus ikinci el eşya alanlar, Tarsus 2. el eşya alan satan yerler, Tarsus 2. el beyaz eşya, Tarsus 2.el beyaz eşya alanlar, Tarsus’da 2. el eşya fiyatları, Tarsus sandık odası, Tarsus 2. el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, Tarsus 2. el televizyon alanlar, Tarsus 2.el klima alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir