Mersin İkinci El Bilgisayar Alanlar

Mersin ikinci el  bilgisayar alanlar

Mersin ikinci el  bilgisayar alanlar, alan satan yerler, mersin ikinci el masaüstü, dizüstü, laptop, notebook, tablet bilgisayar alıyor satıyoruz. Mersin’de yeni nesil işlemcili, İ3, İ5, İ7, lcd, led, monitor; son teknoloji bilgisayarları en yüksek fiyattan biz alıyoruz.

mersin ikinci el bilgisayar alanlar, mersin, mezitli, akdeniz, yenişehir, pozcu, toroslar, tarsus, erdemli, silifke için bizi arayın size ikinci el bilgisayar alım satımı için yardımcı olalım…

Bilgisayar alanlar, satanlar  sizin için en güvenilir adres Mersin Kaya Spot İkinci el Ev ve Kişisel Elektronik alım satım merkezi…

MERSİN İKİNCİ EL BİLGİSAYAR ÇEŞİTLERİ

Ana (Server) Bilgisayarlar: Çok yüksek hızda işlem gücüne sahip aynı zamanda çok yüksek kapasitelere sahip bilgisayarlardır.Bazen ülke çapında, bazen de dünya çapında hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Ağ (Network) Bilgisayarlar: Kendi kaynaklarını ortak olarak kullanan ve bir ağa ve sunucuya bağlı olarak çalışan bilgisayarlardır. Örneğin bankamatikler ve bankadaki bilgisayarları ağ bilgisayarlara örnek olarak verebiliriz.

Masaüstü (Kişisel) Bilgisayarlar: Günümüz bilgisayar çeşitlerinden en yaygın olanlarından ev,ofis ve iş ortamlarında kullanılmaktadır. Ancak  bir masanın üstünde veya sabit olarak bir yerde kulalnabileceğiniz bir bilgisayardır.

Dizüstü (Laptop) Bilgisayarlar: Boyutları küçük olan, şarj edilebilme özelliği gösteren, yanınızda taşıyabildiğiniz, dilediğiniz yere göürebildiğiniz; kişisel bilgisayarların yapabildiği her işi yapabilen bilgisayarlardır.

Biz daha ziyade masa üstü ve diz üstü bilgisayarlar ile tablet bilgisayarlar alıyor ve satıyoruz.

MERSİN İKİNCİ EL BİLGİSAYAR ALANLAR ADRES VE TELEFONLARI

Mersin ikinci el bilgisyar alanlar , alan satan ikinci el mağazalar mersin, merkez, yenimahalle Toros Devlet hastahanesi civarı ve Büyükşehir itfaiyesi karşısında bulabilirsiniz.

Mersin ikinci el bilgisayar alanlar; alan satan yerler olarak en güvenilir ve en kaliteli hizmet için Mersin Kaya Spot ikinci el ev ve kişisel elektronik ürünler mağazamıza uğramanız  sizin için oldukça uygun olacaktır.

Mersin kaya spot ikinci el bilgisayar alım satım merkezi büyükşehir itfaiyesi karşısında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir…

mersin ikinci el bilgisayar alanlar , alan satan yerler için telefon numaraları : 0 537 614 72 47- 0 555851 35 57 – 0 555 851 35 56

Bizi arayın huzurlu ve güvenilir alışverişin tadını çıkarın…