Mezitli 2.el eşya

Mezitli 2.el eşya
Mezitli 2.el eşya

 

Mezitli 2.el eşya, Mezitli’de ev ve büro eşya ve mobilyaları, elektrikli ve elektronik eşyalar, klima, bilgisayar, televizyon alıyoruz, satıyoruz.

Mezitli’den ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya, bilgisayar, klima, televizyon alıyoruz. Ayrıca büro – ofis eşya ve mobilyaları, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, pastahane, kafeterya, lokanta ve kıraathane 2.el eşya, mobilya ve malzemeleri alıyor satıyoruz.

Mersin Mezitli Viranşehir, Soli, Yenimahale, Atatürk mahallesinden 2.el eşya, mobilyalar alıyoruz. Davultepe, Tece, bakanlık yolu, kuyuluk, eski mezitli, üniversite yolu, Akdeniz mahallesinden ikinci el eşyalar alıyoruz. Anayurt, cumhuriyet, Çamlıca, Çankaya, Esenbağlar, fatih mah., hürriyet, istiklal, kale, menderes, merkez, Seymenli, Şahintepesi, 75.yıl, deniz mahallerinden ve bütün semtlerinden eşya mobilya alıyoruz.

Mezitli’de 2.el eşya alanlar

Mezitli’de 2.el eşya ve mobilyalarınızı en iyi fiyattan nakit ödeme şeklinde Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47  satın alıyor.

Satmayı düşündüğünüz 2.el eşya ve mobilyalarınızı en iyi şekilde değerlendirir. Ve nakit ödeme ile satın alacak olan yılların tecrübeli ve güvenilir firması Mersin Kaya Sandık Odalarıdır.