ikinci el beyaz eşya

ikinci el beyaz esya

ikinci el beyaz esya

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

İkinci el beyaz eşya, Mersin’de ikinci el beyaz eşya ticaretinde de önemli bir yere sahip olan firmamız özellikle bu alanda alım yaparken çok titiz davranarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve problemsiz uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Biz biliyoruz ki beyaz eşyada sorun çok yaşanıyor ve müşteri memnun kalmıyor. İkinci el beyaz eşya aldığında istediği randımanı alamıyor, buzdolabı tam soğutmuyor, çamaşır makinesi temiz yıkamıyor, tam sıkmıyor veya çok sesli çalışıyor,  fırınlı ocak isli yanıyor, fırını tam pişirmiyor yada gaz kaçırıyor, bulaşık makinesi bulaşıkları temiz yıkamıyor gibi bir dizi şikayetler uzayıp gidiyor. Almışsın bir kere geri iadede yok kaldı başına. O nedenlerden dolayı biz müşteri memnuniyetine çok önem verdiğimiz için ne yapıyoruz özellikle beyaz eşya alırken  öncelikle çok eski model yılların eşyalarını almıyoruz. Yeni model genellikle garantisi dolmamış eşyalar alıyoruz. Eğer garantileri dolmuşsa tamir görmemiş ve faal olarak çalışır vaziyette olduklarından emin olduğumuz eşyaları alıyoruz.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA FİYATLARI

İkinci el beyaz eşya fiyatları için özellikle de kaliteli ve sağlam ikinci el beyaz eşya için mutlaka bize uğrayın. İkinci el beyaz eşya fiyatları her eşyaya göre değişir ortalama bir fiyatı olmaz , Markasına, modeline, özelliklerine ve temizliğine yani kullanım durumuna göre her birinin mutlaka farklı bir fiyatı vardır.

Ancak şu bir gerçek ki;

Mersin’de her marka , kaliteli, sağlam ve yeni model beyaz eşyalar  sağlamlık ve fiyat açısından en güvenilir firma Mersin Kaya Sandık Odalarından alınır.

  • Mersin’de ikinci el beyaz eşyalar
  • Mersin’de ikinci el buzdolabı
  • Mersin’de ikinci el çamaşır makinesi
  • Mersin’de ikinci el bulaşık makinesi
  • Mersin’de ikinci el ankastre ürünler

 

Bir cevap yazın