MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de Spot Eşya

Mersin'de spot esya
Mersin’de spot esya

Mersin’de spot eşya alan, satan yerlere spot, kişilere de spotcu denir. Öncelikle spot eşya nedir, ona bakalım. Aslında yeni, sıfır kullanılmamış eşya yada mobilyadır. Peki adı neden spot eşyadır? Çünkü bayilerde mağazalarda satılan eşyadan daha düşük fiyata satılmasıdır.

O halde aynı eşyayı nasıl oluyor da daha ucuza satabiliyorlar diyebilirsiniz. Şöyle ki; bayiiler nakit paraya sıkıştığında stoklarında fazla olan eşya ve mobilyayı değerinin altına piyasaya sürerler. Bu durumda bunu satın alan biz spotçular da tabi ki uygun fiyattan satarız. Böylece bir spot piyasa oluşmuş olur.

Yani bir eşyanın üreticisi yada bayisinden uygun fiyata aldığımız yeni ürünü oldukça uygun fiyattan satmaktır. Doğal olarak bizde firma olarak yeni  beyaz eşya, mobilya ve elektrikli ev aletlerini alıyor satıyoruz.

Mersin’de Spot Eşya Mobilya Alınır mı ?

Elbette alınır, bu konuda ki endişelerinizi gidermeye çalışalım. Peki spot piyasadan eşya, mobilya almanın avantajları, dezavantajları nelerdir? En önemli özelliği, en belirgin avantajı fiyatının çok uygun olmasıdır.

O halde dezavantajı nedir derseniz; eğer güvenilir bir yerden almadıysanız sorun yaşayabilirsiniz. Şöyle ki; kapalı kutu, parasını veriyor alıyorsunuz ama içerisinde ne olduğunu bilmiyorsunuz.

Veya sıfır gibi duran fakat kullanılmış bir mobilyayı anlamıyorsanız size sıfır spot ürün diye satabilirler. Bu durumla karşılaşmamak için güvenilir emin olduğunuz yerden alışveriş etmeniz gerekir. 

Mersin’de spot eşya, mezitli spot, Tarsus, Silifke, Erdemli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcu, Viranşehir, Menteş, göçmen spot eşya, mobilya alıyor satıyoruz.

Spot eşya kategorileri

 • buzdolabı,
 • çamaşır makinesi,
 • bulaşık makinesi, 
 • fırınlı ocak,
 • led, plazma, lcd televizyon,  
 • klasik, düz, inverter klima,
 • oturma grubu,
 • yatak odası takımı,
 • yemek odası takımı,
 • salon takımı,
 • kanepe, çekyat takımı, koltuk takımı,
 • laptop, diz üstü, masa üstü, note book bilgisayar alıyor satıyoruz.

Mersin 2.el ve spot eşya alan satan yerler

Mersin’de 2.el ve spot eşya alan satan yerler; Mersin Kaya Sandık Odaları spot ve 2.el eşya alım satımı mağazaları tarafından yapılmaktadır. Tabi ki internette  Mersin’de 2.el eşya veya spot eşya alan, satan çok sayıda ilana rastlayabilirsiniz. Ancak önemli olan bunların içerisinden dürüst, tutarlı ve güvenilir esnafı bulabilmektir.

Bunun için de biraz dikkatli olmak gerekir. O halde neye dikkat edelim? Birincisi kaliteli bir alan adı ve web sitesi olmalı. İkincisi İşyeri adresinin olması ve iyi bir yerde olmalı. Özellikle de telefon numarasını google yazıp arattığınız da hem kişi, hemde işyeri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak; Mersin’de spot eşya, alacak veya satacaksanız dikkatli olmalısınız. En önemli kriteriniz güvenilir bir firma olmalı. İşinin ehli, yıllardır tecrübe edinmiş bir firma olmalı.  Biz bu konuda oldukça iddialıyız. Bizi arayın en kısa sürede kaliteli hizmet alın. Hem güvenilirlik yönünden, hem tecrübe yönünden hemde kaliteli hizmet de memnun kalacaksınız… 

Başa dön