HAKKINDA

Mersin Kaya Sandık Odaları
Mersin Kaya Sandık Odaları Hakkında

MERSİN’DE  İKİNCİ  EL  EŞYA  HAKKINDA

Mersin’de yıllardır ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya ticareti yapıyoruz. Bilgi, beceri ve tecrübemizi her geçen gün yeniledik. Ve siz değerli  Mersin halkının da teveccühü ile bugünlere geldik. Ve sizlere hizmet için Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya ticareti 0 537 614 72 47 firmasını kurduk.

Mersin ikinci el eşya piyasasına biz yeni bir soluk , yeni bir anlayış  getirdik. Çünkü ikinci el eşya hakkında eski zihniyet; eşya nasıl olursa olsun alınıp satılıyordu. Zira bizden önce eskimiş , yıpranmış, artık kullanılmaz hal almış eşyalar alıp allanıp pullanıyor. Ve iyi bir kar marjıyla müşteriye satmak olarak hareket ediliyordu. Ancak hala bugün aynı şekilde çalışan sandık odaları var.

Ancak biz sorunsuz, problemsiz  en fazla bir kaç yıllık ikinci el  eşya mobilya alıyor satıyoruz. Birincisi özellikle lcd, led, plazma televizyon, bilgisayar ve ikinci el  beyaz eşyalarda çok titiz davranıyoruz.  İkincisi buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi alır satarken de oldukça dikkatli hareket ediyoruz.

İkinci el eşya hakkında düşüncemiz; eğer en küçük sorunu, problemi varsa bile almıyoruz. Eğer toplu aldığımız eşyaların içerisinde varsa o eşyayı tamir cihetine gitmiyoruz direk olarak hurdaya veriyoruz. Çünkü biliyoruz ikinci el eşya , mobilya alan müşterilerimiz parayı zor işlerde, zor  şartlarda kazanıyorlar. Ve bu parayı bir çok zaruri ihtiyaçlarından keserek artırıyorlar.

Peki yazık değil mi bu insanlara. Onun için biz problemli veya problem yaratacak 2.el eşya ve mobilyaları satmayacağız. Tabi ki çok eski eşya darda ki zorda ki insanlara büyük bir sıkıntı yaratmaktadır.

İLKEMİZ İKİNCİ EL EŞYA HAKKINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Mersin’de ikinci el eşya alan satan güvenilir firma Mersin Kaya Sandık Odalarıdır.  Sayenizde ikinci el eşya piyasasında bir numarayız.  Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile şu anda ikinci el eşya ve mobilya piyasasında lideriz. Tutarlı, istikrarlı, sözünün arkasında duran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan , güven duyulan firmayız.  

Biz bu anlayışımızı , bu çizgimizi hiç bozmadık bundan böyle de hiç bozmayacağız.  Onun için ikinci el eşya alırken de satarken de vicdanımızın sesini hep dinleyeceğiz ve hakkaniyetten hiç şaşmayacağız. Ve bize duyduğunuz güvene, verdiğiniz desteğe layık olmaya çalışacağız. Bu nedenlerle her zaman düsturumuz, ilkemiz müşteri memnuniyeti olacak.

Sonuç olarak; Mersin’de ikinci el eşya sektöründe sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam edeceğiz. Onun için bizi izlemeye bizi takip etmeye devam edin; kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir