Mersin’de 2.el mobilya alım satım

Mersin’de 2.el mobilya alım satım işlerinde faaliyet gösteren Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya,mobilya, beyaz eşya ticareti 0 537 614 72 47 – 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57  numaralı telefonlardan aradığınız anda en kısa süre içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllar 2.el mobilya alım satımında Mersin ve çevresine kusursuz ve kaliteli hizmet veren firmamız sizin takdir ve teveccühünüz ile her geçen gün kendini yenileyerek yoluna devam etmektedir.

Mersin’in bütün semt ve ilçelerinden her çeşit 2.el mobilya alıyor satıyoruz.İstikbal, Bellona, İpek, Doğtaş, Alfemo, kilim, Kelebek ve aklınıza gelebilecek her markanın kaliteli ve sağlam 2. el mobilyalarını bizde bulabilirsiniz.

Mersin’de 2.el mobilya alım satım piyasasında yaşanan hareketlilik sektöre olan rağbeti de artırdı. Bu işlerle uzaktan yakından alakası bile olmayan bir çok insan Mersin’de 2.el mobilya alım satım işine girdi. Böyle olunca haliyle kalite de düştü. Burada dikkat edilecek husus tabi ki de yıllardır Mersin piyasasında hizmet vermiş tanınmış firmalarla alış veriş yapmanızdır.

MERSİN’DE 2.EL MOBİLYA ALAN YERLER

Mersin’de 2.el mobilya alan yerlere sandık odaları denir. Mersin’de sandık odaları 2.el mobilya ve her türlü eşya alım satımı işini yapmaktadırlar. Mersin’de bu sektörde yıllarca hizmet vermiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan tecrübeli firma Mersin Kaya Sandık Odaları her zaman yanınızda. Şimdiye kadar hiç bir alış verişinde sorun yaşamamış ve yaşatmamış, her zaman müşterileri ile karşılıklı memnuniyet içerinde olmuş bir firmadır.

MERSİN’DE 2. EL MOBİLYA KATEGORİLERİ

Mersin’de 2. el mobilya sektöründe ki mobilya kategorileri ev ve iş yeri mobilyaları diye ayrılır.

2.EL EV MOBİLYALARI: Evlerde kullanılan her marka, yeni model, sağlam mobilyalar

  •  Yatak odası takımları
  • Yemek odası takımları
  •  Salon takımları
  •  Oturma odası takımları
  •  Genç odası takımları
  •  Vestiyer, portmanto, ayakkabılık
  •  Çalışma masası, bilgisayar masası

2.EL İŞ YERİ MOBİLYALARI: İş yerlerinde kullanılan iş yeri mobilyaları

MERSİN’DE 2. EL MOBİLYA FİYATLARI

2.el mobilya fiyatları her mobilya için farklılık arz etmektedir. Ortalama bir fiyatı da yoktur. Önemli olan sağlam, kaliteli ve beklentinize cevap verebilecek aradığınız tarzda m 2.el mobilyayı bulabilmek.

Mersin’de 2. el mobilya fiyatları konusunda Mersin Kaya Sandık Odaları güvenebileceğiniz ve kaliteyi ucuza alabileceğiniz bir firmadır.

Bir düşünce üzerine “Mersin’de 2.el mobilya alım satım

  1. mersinikinciel Yazının Yazarı

    Mersin’DE 2.el mobilya sektöründeki önemli bir yere sahip olan bir firma olan Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya ticaretinde takip ettiğim ve takdir ettiğim tavsiye edebileceğim; kaliteli ve sağlam ürünler satan en dürüst firmalardan biridir.