Erdemli sandık odası

erdemli-sandik-odasi-
erdemli-sandik-odasi-

 

Erdemli sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler. İkinci el eşya alım satımı ticareti. Erdemli’de 2.el eşya, mobilya en yüksek fiyattan biz alıyoruz. Erdemli’de 2.el eşya ve mobilyalarınızı adresinizden alıyoruz. En iyi şekilde değerlendirerek nakliye ve hamaliye bize ait olmak şartıyla satın alıyoruz. Biz aramanız yeterli, bir ön görüşme yaparak satmak istediklerinizin bize uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Eğer alıp satabileceğimiz bir ürünse adresinizde yakından görüp değerlendiriyoruz. Fiyat yönünden de anlaşabilirsek o anda nakit ödeme şeklinde hemen alıyoruz.

Erdemli sandık odası 2.el eşya alanlar

Erdemli’de satmak istediğiniz 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşyalar için piyasanın üzerinde bir fiyattan nakit olarak Mersin Kaya Sandık Odaları satın almaktadır.

Erdemli’de 2.el ev ve büro eşya ve mobilyalarınızı biz alıyor, satıyoruz. Bu kategoride Yatak odası, salon takımı, yemek odası, genç odası, oturma grupları, çekyat, köşe takımları alıyor satıyoruz. Ayrıca beyaz eşyalar, 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi, ankastre setler alıyor satıyoruz. Ayrıca pastahane, lokanta, kafeterya, lokal, kıraathane,eşya ve mobilyaları alıyoruz. ayrıca otel, motel, pansiyon, tatil köyü eşyaları ve mobilyaları da alıyoruz, satıyoruz.

 

Bir cevap yazın