Erdemli sandık odası

Erdemli-sandık-odası
Erdemli-sandık-odası

Erdemli sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler çok soruluyor. Çünkü insanlar Erdemli de ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı, ticareti yapanları arıyor. Oysa ki bir telefon kadar yakınız; Erdemli’de 2.el eşya, mobilya yüksek fiyattan biz alıyoruz.

Erdemli’de ikinci el eşya ve mobilyalarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz. En iyi şekilde değerlendirerek nakliye ve hamaliye bize ait olmak şartıyla satın alıyoruz.

Bizi aramanız yeterli, bir ön görüşme yaparak satmak istediklerinizin bize uygun olup olmadığına karar veriyoruz. tabi ki alıp satabileceğimiz bir ürün ise adresinizde yakından görüp değerlendiriyoruz. Eğer fiyat yönünden de anlaşabilirsek o anda nakit ödeme şeklinde hemen satın alıyoruz.

Erdemli sandık odası ikinci el eşya alanlar

Erdemli’de satmak istediğiniz ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyaları biz alıyoruz. Bunun için piyasanın üzerinde bir fiyattan nakit olarak Mersin Kaya Sandık Odaları satın almaktadır. Çünkü Erdemli sandık odası bir Mersin Kaya sandık Odaları kuruluşudur.

Erdemli’de 2.el ev ve büro eşya ve mobilyalarınızı biz alıyor, satıyoruz. Yatak odası, salon takımı, yemek odası, genç odası, oturma grupları, çekyat, köşe takımları alıyor satıyoruz. Bilhassa beyaz eşyalar, 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi, ankastre setler alıyor satıyoruz. Ayrıca pastahane, lokanta, kafeterya, lokal, kıraathane,eşya ve mobilyaları alıyoruz. ayrıca otel, motel, pansiyon, tatil köyü eşyaları ve mobilyaları da alıyoruz, satıyoruz.

Erdemli’den neler alıyoruz.

Erdemliden iyi durumda olan sıfır veya ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyalar alıyoruz.

  • Ev Mobilyası: Yatak odası, Yemek odası, salon takımı, genç odası, oturma grupları, koltuk takımları, 
  • İş yeri Mobilyası: Büro ve ofis takımları, makam odası, patron takımı, sekreter takımı, misafir bekleme koltukları,
  • Beyaz Eşyalar: Buzdolabı, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Fırınlı ocak, set üstü ocak, ankastre setler,
  • Elektrikli ve elektronik aletler: Televizyon, klima, ev sinema sistemleri