MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

MERSİN 2 EL EŞYA ALIM SATIM

Mersin 2 el esya- koltuk takimi
mersin 2 el esya alim satim
mersin 2 el esya alim satim

Mersin 2 el eşya alım satım işiyle sandık odaları ilgilenir. Bu isim Mersin için geçerlidir, diğer illerde daha farklı isimlerle anılırlar. Hemen hemen her semtte 2 el eşya alım satımı yapan sandık odaları mevcuttur. Fakat önemli olan müşterisini memnun eden, iyi hizmet veren, dürüst ve işin ehli firmayı bulabilmek.

Antalya ve çevresinde 2 el alım satım iş yapan firmaların ortak adı evkur dur. Ancak İzmir de dahili ticaret veya ikinci el eşya ticareti. İstanbul ve birçok ilimizde ise sadece ikinci el eşya ticareti diye adlandırılırlar.

Bu yazımızla siz değerli müşterilerimizin 2 el eşya alım satımı konusunda ki bir çok sorusuna cevap vermiş olacağız. Merak ettiği şeyleri, 2 el eşyamı nasıl satarım, nasıl yaparım, kaça satarım gibi konularda yardımcı olmaya çalışacağız.

MERSİN 2 EL EŞYA ALIM SATIM FİRMALARI

Mersin de özellikle Suriyeli göçmenlerin de gelmesiyle, 2 el eşya alım satım sektörü çok genişledi ve büyüdü. Böyle olunca bu işi yapan firma sayısı da bir hayli arttı. Özellikle de bu gelişmeler bir anda olunca büyüme de kontrolsüz bir şekilde gelişti.

Bugün için Mersin de mübağalasız belki de binlerce ne olduğu bilinmeyen firmalar türedi. İşin aslı yıllardır bu çevrede hizmet veren 2 el firmaların sayısı iki elin parmaklarının sayısını geçmezdi.

Eğer 2 el eşya alacak veya satacak iseniz; öncelikle işi bilen, tecrübeli ve dürüst bir firmayla görüşmeniz gerekir. Daha önce bu konuyu bir çok yazımızda incelemiştik. Ancak burada da kısaca değinelim. Öncelikle iş yapacağınız firmayı internetten google dan sorgulayın ve yılların firması olmasına dikkat edin. Özellikle kalıcı firmaların mutlaka web siteleri vardır.

https://www.mersinikincielesya.com/

https://mersinikincielesya.net/

https://mersinikincielesyaci.com/

https://esyamersin.com

Web sitelerine bakın, yayınladıkları yazılarının yayın tarihlerine bakın. Facebook sayfalarında hangi tarihlerde açılmış olduklarına bakın.

MERSİN 2 EL EŞYA KATEGORİLERİ

2 EL MOBİLYA

-Yatak odası takımı

-Yemek odası takımı

-Salon takımı

-Koltuk takımı ve oturma grupları

-Genç odası takımı

  • -Gardırop, Ayakkabılık, çalışma masası, sehpa takımları, masa sandalye takımları
  • 2 EL BEYAZ EŞYA
  • -Buzdolabı
  • -Çamaşır makinesi
  • -Bulaşık makinesi
  • -Fırınlı ocak
  • -Ankastre setler
  • -Setüstü ocak

2 EL ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYALAR

-Televizyon

-Klima

-Ev sinema ve ses sitemleri,

-Elektrikli küçük mutfak aletleri

MERSİN 2 EL EŞYA FİYATLARI

Mersin 2 el eşya alım satım fiyatları en çok sorulan ve merak edilen konudur. Genellikle 2 el eşya satacak olan da eşya alacak olan da 2 el eşya fiyatlarını soruyor. Fakat bu sorunun net bir cevabı yoktur. Çünkü 2 el eşya fiyatları satacağınız eşyanın markasına, kalitesine, yıpranma durumuna hatta rengine göre bile değişir. Bazı modeller ve renkler daha çok tutulduğu için talep onlara daha fazladır. Doğal olarak bu da alım ve satım fiyatlarına yansır.

2. el eşya alırken veya satarken bir eşyanın ortalama fiyatı yoktur. Her eşyanın kendine özgü bir fiyatı vardır. yukarıda saydığım nedenlerden dolayı.

Burada dikkat edilecek husus aynı parayla daha kaliteli ve sağlam bir eşyayı alabileceğinizi bilmeniz. Bu da ancak kaliteli ve sağlam 2 el eşya alan satan firmalar gitmeniz ile mümkündür.

Örneğin bize geldiğiniz zaman beğendiğiniz 2 el eşyanın ne gibi özrü ve özellikleri varsa biz söyleriz ve gösteririz. Halbuki bir çok firma özellikle bu durumları gizlerler ve siz bunu o anda fark edemezsiniz.

Daha sonra evde temizlik ve yerleştirme esnasında bunu fark edersiniz ve çok canınız sıkılır. Hemen satıcıyı ararsınız; cevap hazırdır: Baktın beğendin aldın kardeşim bu sıfır değil ikinci el olabilir der. Tabi ki bu durum size ikinci bir şok olur. Çünkü kandırıldığınız için o eşyaya bir türlü ısınamazsınız.

Ya hemen satıp başka almaya çalışırsınız, yani paranız çöpe gitmiştir. Ya da o huzursuzlukla kullanmaya devam edersiniz. Halbuki biz her şeyi söylüyor ve gösteriyoruz, siz ne aldığınızı bilerek, beğenerek alıyorsunuz ve paranızın karşılığını alarak, huzur içerisinde kullanıyorsunuz.

Mersin 2 el eşya alım satım için iddia ediyoruz bizden daha titiz ve müşterisini düşünen yoktur. O halde arayın; kaliteli ve sorunsuz alışverişin keyfini çıkarın.

Mersin 2 el eşya alım satım için bizi arayın anında hizmet verelim.

2 el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımında kalite ve sağlamlık Mersin Kaya Sandık Odaları 0 555 851 35 56

MERSİN 2 EL EŞYA ALIM SATIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön