Mezitli sandık odası

mezitli sandik odasi

Mezitli sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler. Mezitli’de ikinci el eşya alım satımı ticareti.

Sizler için en kaliteli, en sağlam yeni model şık tasarımlarıyla gözlerinizi kamaştıracak. Çünkü oldukça hesaplı, uygun ve ucuz fiyatlarıyla aile bütçenizi sarsmayacak bir biçimde sahip olabilirsiniz. Mersin’de ikinci el yatak odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı, genç odası takımı, kanepe takımı. Ayrıca çekyat, köşe takımı, koltuk takımı, gardrop, elbise dolabı, yatak dolabı, tv üniteleri, oturma grubu, vestiyer, yatak dolabı, yüklük, ayakkabılık, çalışma masası, şifoyer, komidin, tuvalet masası, karyola, baza başlık, baza, yatak, kitaplık, erzak dolabı. Ayrıca yaşamınıza renk katacak, hayatınızı kolaylaştıracak.

Mersin’de dayanıklı, ve sağlam, kaliteli ve hesaplı, çok ucuz fiyatlarla  alabileceğiniz ikinci el beyaz eşyalar. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre ürünler. Set üstü ocak, davlumbaz, aspiratör, şofben,  elektrikli termisifon. Ayrıca Mezitli sandık odası günün yorgunluğunu, stresini üzerinizden atabileceğiniz. Dinlenmenize aileniz, misafirlerinizle güzel bir akşam geçirmenize ve kendinizi toparlamanıza yardımcı olacak ev sinema sistemleri. Ses, müzik sistemleri, lcd, led, plazma televizyon, klima, laptop, masa üstü , diz üstü, bilgisayar. Ve daha nice elektrikli ve elektronik ürünler çok hesaplı ve ucuz fiyatlarla siz değerli Mersin, mezitli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Çünkü biz hizmet için varız.

Mezitli ikinci el eşyada önemli bir ilçe

Mezitli Mersin’in batısında uzun bir sahil şeridine sahip, Mersin’in turistik bir bölgesidir. Tarihi turistik yer olarak Tece, Tepeköy, Fındık pınarı, Kuzucubelen, Kaleburnu kaleleri vardır. Sahil boyu tatil siteleri ve denize girme imkanları mevcuttur. Denize ve güneşe doyacağınız sessiz ve sakin  bir belde.

İşimiz gereği mezitli ikinci el eşya alanında bizim içinde oldukça önemli bir yerleşim alanıdır. Zira ikinci el eşyanın büyük bir çoğunluğunu Mezitli ve mahallelerinden, semtlerinden alıyoruz. Yine satarken büyük bir çoğunluğunu tekrar Mezitli’ye satıyoruz. Tatil sitelerine ve yayla evlerine eşyayı genellikle Mezitli sandık odası sağlar.

Mezitli İkinci El Eşya Alan Satan Semtler

İkinci el eşya, mobilya, beyaz eşya  alım satımı için: Mezitli ikinci el eşya Mezitli’nin Viranşehir, soli, yenimahale, Atatürk mahallesi. Davultepe, Tece, Bakanlık yolu, Kuyuluk, Eski mezitli, üniversite yolu, Akdeniz, Anayurt, Cumhuriyet, Çamlıca, Çankaya, Esenbağlar. Ayrıca Fatih, Hürriyet, İstiklal, Kale, Menderes, Merkez, Seymenli, Şahintepesi. 75.yıl, Deniz mahalleleri.  Satmak istediğiniz ev, büro, ofis eşya ve mobilyalarınızı piyasanın en iyi fiyatında satın alıyoruz ve satıyoruz.

Sonuç olarak; Mezitli sandık odası ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyanıza en yüksek fiyatı verecek. Ve alım satım anında kesinlikle size hiç bir sorun yaşatmayacak olan bir firmadı. Mezitli’de ikinci el eşya ve mobilyanızı adresinizden anında nakit olarak satın alır. Nakliye ve hamaliyesini işinin ehli elemanları ile halleder. Netice de size, evinize, çevrenize zarar ve rahatsızlık vermeden tamamlar. Ve karşılıklı memnuniyet içerisinde işimizi bitirir ve ayrılırız. Bu nedenlerle bizi tercih etmeniz sizin yararınızadır.