MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Erdemli 2. El Eşya

Erdemli 2. el eşya
Erdemli 2. el eşya

Erdemli 2. El Eşya

Bugün Erdemli 2. El Eşya piyasası ve sektörünün bir analizini yapmak istedik. Firma olarak  ikinci el eşya alım satımına yeni bir soluk getirdik. Bilhassa güven içerisinde kaliteli ve keyifli bir alışveriş ortamı sağladık. Öncelikle güven ve kalite ortamı sunarak Erdemli 2. el eşyada müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk.

Böylece müşterilerimizin arzu ve isteklerini karşılamaya çalıştık. Ayrıca uyguladığımız düşük kar marjı ile müşterilerimizin bütçelerinde de ödeme rahatlığı sağladık. Bu arada sunduğumuz kaliteli ve şık ürünlerle aslında ev dekorasyonunun yüksek maliyetli olmadığını gösterdik.

Erdemli 2.el eşya alanlar, satanlar firması olarak eşya ve mobilyalarınızı alırken de hakkaniyetli davranıyoruz. Bu nedenle mümkün olduğunca piyasanın üzerinde bir fiyat teklifi sunuyoruz. Ancak bu arada alıcıları da düşünmek zorunda olduğumuz için kar marjımızı düşük tutarak dengeyi sağlıyoruz.

Erdemli 2. El Eşya Alanlar

Erdemli’de 2. el eşya alanlar; alan satan yerler diye arama, tarama yaptığınızda karşınıza haklı olarak biz çıkıyoruz. Çünkü biz firma olarak yıllardır bu bölgede sorunsuz, kusursuz ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Bu nedenle artık bölgede olduğu gibi Erdemli’de de sevilen, güvenilen ve tavsiye edilen bir firmayız. Elbetteki bu durum bizim dürüst ve tutarlı çalışmalarımız kadar sizin de takdiriniz iledir.

Biz de gösterdiğiniz teveccühün ne kadar kıymetli olduğunun bilicinde olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Böylece günü kurtarmaya çalışan veya vurguncu bir firma olmadığımız tarafından bilinmektedir. Öyle olmasaydı bu bölgede ve Erdemli de yıllardır hizmet veriyor olamazdık.

Firma olarak hiç bir zaman bu çizgimizi bozmayacağımızı ve her zaman güvenli liman olacağımızı bilin istedim. Mersin’in tüm ilçelerine olduğu gibi Erdemli ilçesine de 2.el eşya mobilya hizmeti vermekten mutluyuz.

Erdemli 2. El eşya Mobilya Kategorileri

Erdemli 2. el eşya firma olarak ev, büro ve otel, motel eşya ve mobilyaları alıyor satıyoruz. Ancak aldığımız eşya ve mobilyaların bir de satılması ayağı var. Ve onu da düşünmek zorundayız. Yani biz burada hem satanı hem de alanı düşünmek ve dengeyi iyi kurmak zorundayız. Bunun için sattığımız eşya ve mobilyalardan müşterilerimizin sorun yaşamasını istemeyiz. Bu sebeple de eşya, mobilya alırken oldukça titiz davranıyoruz ve sorunlu, problemli ve eski modelleri almıyoruz.

2. El Eşya

  • Beyaz Eşyalar : Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırınlı Ocak, Ankastre Setler, Set Üstü Ocak
  • Elektronik Eşyalar : Lcd, Led, Qled Televizyon, Klasik ve İnverter Klima
  • Bilgisayarlar : Masa Üstü Bilgisayar, Lap Top, Note Book

2. El Mobilya

  • Ev Mobilyaları : Yatak Odası Takımı, Salon Takımı, Yemek Odası Takımı, Genç Odası takımı, Masa Sandalye Takımı, Gardırop, Yüklük, Vestiyer, Kitaplık, 2 – 3 Kapılı Dolap
  • Ofis ve büro Mobilyaları : Makam Odası Takımı, Patron Takımı, Sekreter Takımı, Misafir Bekleme Koltukları
  • Otel, Motel, Kafeterya ve Pastahane Eşya ve mobilyaları

Erdemli 2. El Eşya Fiyatları

Erdemli’de en çok merak edilen ve araştırılan bir diğer konu da 2. el eşya, mobilya, beyaz eşya fiyatlarıdır. Şunu açık yüreklilikle ve emin olarak söyleyebilirim ki alırken ve satarken hep hakkaniyetli olduk. Çoğu kez kar marjımızı düşük tutarak piyasa fiyatlarını bile zorladık. Elimizden geldiği kadarı ile müşterilerimizin hak ve menfaatlerini sürekli göz önünde bulundurduk.

Bildiğiniz üzere ekonomik şartların kötüye gitmesi ve üzerine birde salgın hastalığın etkileri bindi. Böylece insanların alım satım ve alışveriş kabiliyetleri iyice düştü. Ve insanlar yarınlarının ve geçinebilmenin gailesi içerisine düştüler. Artık eşya satmak, standart bir fiyat belirlemek bir hayli mesele oldu.

Böylece biz de iyice fiyatları düşürdük ve bu karanlık günleri atlatmanın arayışı içerisine girdik. İnşallah etkili aşılama sonucu biraz da dikkat ederek bu pandemi sürecini atlatırız. Bunu yanı sıra ekonomimizde de yaşanacak olumlu gelişmelerle tekrar eski hareketli günlere geri döneriz.

Tekrar Erdemli’de 2.el eşya fiyatlarına dönecek olursak: Her 2. el eşya ve mobilyanın durumuna, yapısına, modeline ve kalitesine göre farklı bir fiyatı vardır. Yani her ikinci el eşyanın kendine has bir fiyatı vardır. Bu fiyatların biz de çok makul olduğunu gelip, görüp kıyaslayınca siz de anlayacaksınız.

Sonuç olarak; Erdemli 2. el eşya , mobilya, beyaz eşya alım satımı için tecrübeli ve güvenilir firma biziz. Biz Mersin Kaya Sandık Odaları kuruluşuyuz. Amacımız hizmet ve müşteri memnuniyeti. Çünkü bizi bir yerlere taşıyanın müşterilerimiz olduğunun bilicindeyiz. Biliyorsunuz bindiği dalı kesmek diye bir deyim var. Biz hiç bir zaman da bindiğimiz dalı kesmek istemeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön