Mersin 2.El Klima Alanlar

Mersin ikinci el klima alanlar
Mersin ikinci el klima alanlar

Mersin 2.el klima alanlar; eskiden klima oldukça lüks bir araçtı. Ancak ürün ve marka çeşitliliği sonucunda her bütçeye uygun klima bulunabiliyor. Bunun sonucunda herkes klima alıp kullanabilir. Fakat her yerden özellikle de ikinci el klima alınmaz. Buna dikkat ediniz ve emin olduğunuz güvenilir firmalardan alınız.

Mersin 2.El Klima Alanlar

Biz yıllardır Mersin’de 2.el klasik, inverter klimalar alıyor satıyoruz. Bu nedenle oldukça işin ehli usta bir servisle çalışıyoruz.  Böyle olunca sorun yaşamıyoruz; yeni model, kaliteli ve sağlam klimalar montaj dahil çalıştırıp teslim ediyoruz. Her keseye uygun klimalar Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya,mobilya ticaretinde

Klimalar hayatımızı kolaylaştırır, bir kumanda marifetiyle, bulunduğumuz evin, mekanın, iş yerinin havasını ve iklimini değiştirir. Bu özelliğiyle yazın serin, soğuk, kışın ise ılık, sıcak hava veren gerçekten vazgeçilmez cihazlardır.

Mersin’de 2. el klima Çeşitleri

  • Duvar tipi split klimalar
  • Salon tipi klimalar
  • Tavan tipi split klimalar
  • VRF sistem işyeri klimaları

Genellikle evlerde ve küçük iş yerlerinde duvar tipi split klimalar veya multi split klimalar kullanılır. Halbuki büyük iş yerlerinde ise VRF sistem birbirine bağımlı çalışan veya kaset tipi tavana monte edilen klimalar kullanılır

İkinci el klima fiyatları

Mersin 2.el klima alanlar için en çok merak edilen konu klima fiyatlarıdır. Ancak ortalama standart bir fiyat yoktur. Çünkü çok çeşitli marka ve model klima vardır.

Mersin’de 2.el klima fiyatları klima çeşidine, özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tabi ki her klimanın markasına, modeline, kalitesine, özelliklerine ve kullanımına göre fiyatı değişir. Elbette klasik klimalar inverter klimalara göre daha ucuzdur. Ancak inverter klimalar da kullanımda düşük elektrik sarfiyatı ile kendini amorti ediyor.

Sağlam, temiz klimalar için bizi arayın, dükkanımıza uğrayın veya buradan online mağazamıza bakınız.