MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de sandık odası

Mersin'de sandık odası

Mersin’de sandık odası

Mersin’de sandık odası 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşyaların alınıp satıldığı ticari firmalara verilen ortak addır. Mersin’de 2.el eşya veya mobilya satacaksanız öncelikle sandık odalarını telefonla arayıp bir ön görüşme yapmanız gerekir.

Daha önceleri belli bir iki semtte yoğunlaşmış idi ancak şimdilerde hemen hemen her semtte açıldı. Tabi ki bu kadar çoğalması kalitenin de düşmesine sebep oldu. Mersin’e son yıllarda dışarıdan gelen zorunlu göç nedeniyle bu işe rağbeti artırdı. Ne yapacağını bilemeyen, hiç bir yerde dikiş tutturamamış onlarca insan bir anda sandık odası işletmecisi oldu çıktı.

Bir çok insan Mersin’de sandık odası işene yeni girdiği için ne eşya fiyatlarını biliyor nede eşyaya değer biçmeyi biliyor . Böyle olunca çoğu kere verdiği fiyatın arkasında duramıyor. Fiyat veriyor geliyor ve düşünmeye başlıyor acaba çok mu verdim diye ? Bir iki kişiyle de alışverişin kritiğini yapıyor fazla fiyat verdiğini işin içerisinden çıkamayacağını anlıyor ve başlıyor ipe un sermeye. Müşteri orada bekliyor gelsin alsın diye arıyor soruyor aldığı cevap başımıza bir şey geldi diye bir şeyler uyduruyor bir iki güne kadar gelir alırım diyor oyalıyor. Acelesi olan müşteri bu kez başkalarını arıyor gelen esnafın verdiği fiyat farklı olunca bu seferde öyle bir sorun yaşıyor. Daha başkalarını arıyor ve bir dizi sıkıntı ve eziyet yaşıyor.

Sonuç olarak Mersin’de sandık odası ile alışveriş yapacak iseniz; sorun yaşamamak, bir an önce işinizi halledebilmek için bu işi yıllardır yapan kendini Mersin piyasasında kabul ettirmiş  tecrübeli firmalarla görüşmenizi öneriyoruz.Zira yeni türeyen sandık odaları kalıcı olmadıkları, fırsatçı zihniyetli kişiler oldukları için ileriye dönük kaygıları da yok . çünkü gittiği yere kadar elinden geldiği kadar azami kazançla bu işten de ayrılıp başka cazip kazançlar peşine düşecekler.

MERSİN’DE SANDIK ODASI ADRES VE TELEFONLARI

Başlangıçta da dediğimiz gibi şehrin her yerine açılmış olmasına rağmen yoğun olarak bulunduğu semt ise Yeni mahalledir. Her türlü 2. el eşya ve mobilyaya ulaşabilmek için Yeni mahallede  bizimde Mersin Kaya Sandık Odaları olarak bulunduğumuz semte uğramanız tabi ki alışverişinizi kolaylaştıracaktır.

Mersin’de sandık odası için Toros devlet hastahanesi yanı Büyükşehir itfaiyesi karşısı Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya, mobilya ticareti mağazamıza bekliyoruz.

Mersin’de 2. el eşya, mobilya alım satımı için telefonlarımız:

0 537 614 72 47 – 0 555 851 35 56 – 0 555 851 25 57

Whatsapp için numaramız : 0 537 614 72 47

Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya, mobilya Ticareti kalite ve güvenin adresi.

Mersin’de 2. el eşya ve mobilya alanlar, satanlar bizi arayın sorunsuz alışverişin  tadına varın.

Mersin’de sandık odası
Başa dön