MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin Kaya Sandık Odaları

mersin'de 2. el eşya mağaza
Mersin Kaya Sandık Odaları
Mersin Kaya Sandık Odaları

Şehrimiz de Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı yapan güzide bir firmadır. Birincisi Mersin ve çevresinde yıllardır sorunsuz, problemsiz bir alışveriş anlayışı ile çalışmaktadır. İkincisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir zihniyetle hizmet vermektedir. En önemlisi de her yönüyle Mersinlilerin takdirini kazanmış nadide firmalarımızın başında gelmektedir.

Yıllardır ikinci  2.el eşya sektöründe hizmet verdiği halde hiç bir müşterisi ile  sorun yaşamamış, hiç bir müşterisine sorun yaşatmamıştır. Her zaman müşteri haklıdır anlayışı ile hareket ederek müşterilerini anlamaya çalışmıştır. Hiç bir zaman anlık, günlük çıkarlar peşinde olmamıştır. Mersin’de 2.el eşya sektöründe kaliteli hizmetle devamlı ve kalıcı olmaktan öte bir düşüncesi olmamıştır. Bunun için yıllardır Mersin’de 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya sektöründe bilfiil hizmet vermektedir.

Ayrıca Mersin’de 2. el ev, ofis-büro, pastahane, lokanta, kafeterya, lokal, otel, motel, pansiyon, tatil köyü eşya ve mobilyaları alıyor satıyoruz. Bu arada satmak istediğiniz 2. el eşya ve mobilyalar için adresinizde değer tespiti yaparak piyasanın en yüksek fiyatından anında nakit olarak peşin para ödeyerek satın alıyoruz. Tabi ki nakliye ve hamaliyesini de biz karşılıyoruz.

MERSİN KAYA SANDIK ODALARI ADRESLERİ

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya sektöründe Mersin’in her ilçesinde her semtinde. Dahası ikinci el eşya, mobilya alarak, satarak tüm Mersin’e hizmet vermektedir. Tüm ilçeler; Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Pozcu, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

İş yerimiz Merkez olarak Yeni mahalle Toros Devlet Hastahanesi civarındadır. Mersin Büyük şehir İtfaiyesi ışıkların da hizmet vermektedir.

Gerçi merkezimiz yenimahalle de olsa da Mersin’in her semtinden 2. el eşya, mobilya alıyor satıyoruz.

 KAYA SANDIK ODALARI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kaya Sandık Odaları ile her türlü iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından, e-mail adreslerinden, telefonlardan , whatsapptan v.s…

https://www.facebook.com/kayasandikodasi/

https://twitter.com/kayasandikodasi

[email protected]

GSM : 0 537 614 72 47

           0 555 851 35 56

           0 555 851 35 57

Mersin’de sorunsuz, problemsiz 2.el alışveriş için bizi arayın,

İkinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınıza en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Adresinizden nakit olarak aldığımız 2.el eşya ve mobilyanın nakliye ve hamaliyesi de bize aittir.

Sonuç itibarıyla; Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el beyaz eşya ve mobilya ticaretinde güvenilir firmadır.

Mersin Kaya Sandık Odaları
Başa dön