MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de 2. El Spot Eşya

Mersin'de 2.el spot eşya

Mersin’de 2. el spot eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Ancak genellikle 2. el eşya, mobilya ve sıfıra yakın eşya ve mobilyalar alıyor satıyoruz.

Mersin’de gerçek manada sadece spot eşya işi yapan firma yok. Spot eşyayı 2. el eşya işi yapan sandık odalarında tek tük bulabilirsiniz. Esasen Mersin’de spot beyaz eşya ve mobilya işi denendi ancak pek verimli olmadığı görüldü. O nedenle de devamı gelmedi.

Fakat biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak her zaman 1.sınıf eşyalar alıp sattığımız için genellikle sıfıra yakın oluyor. Henüz bir hafta on günlük eşyalar veya garantisi daha dolmamış 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşyalar alıyor satıyoruz. Ekonomik durumu çok iyi olmayan veya hesabını bilen gençlere çeyizlik eşya ve mobilyaları bile satabiliyoruz.

Sonuç olarak spot eşya ve mobilyaya yakın temizlikte ve azda olsa spot eşya ve mobilyaları biz Mersin Kaya Sandık Odalarında bulabilirsiniz.

Mersin’de 2. El spot eşya alırken nelere dikkat etmeliyiz

Piyasada bilinen anlamıyla spot eşya iki şekilde nitelendiriliyor. Birincisi stok fazlası olarak bayilerden veya üreticiden alınan ürünler. Bunlar mağazada satılan ürünlerdir, garanti kapsamındadır. İkincisi ise üretim esnasında veya taşıma esnasında oluşan ufak tefek defoları olan ürünlerdir. Çalışmasında bir sorun yoktur ancak kasasında ufak tefek ezikler olabilir.

Bir de pek nadir de olsa çeyizlik olarak alınmış yeni modeller çıkınca onu satmak isteyenler var. Bu şekillerde spot eşya ediniliyor. Dikkat edeceğimiz hususlar ise alacağımız ürünün özellikleri bize uygun mu, defolu mu yoksa stok fazlası mı, birde piyasa fiyatına göre fiyatı uygun mu?

Mersin’de 2. el eşya ve spot eşya için online 2. el mağazamızı ziyaret edin.

Mersin’de 2. El Spot Eşya
Başa dön