MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Tarsus’da 2.el eşya alanlar

Tarsus'da 2.el eşya alanlar
Tarsus'da 2.el eşya alanlar
Tarsus’da 2.el eşya alanlar

Tarsus’da 2.el eşya alanlar, ikinci el eşyayı en seri bir şekilde en yüksek fiyattan biz alıyoruz. Satmak durumunda olduğunuz veya değiştirmeyi düşündüğünüz mobilya, beyaz eşyayı biz alıyoruz. Piyasa değeri olan ancak arızalı ve çok yıpranmış olmayan 2.el eşya, mobilyalarınızı adresinizden alıyoruz.

Bizi telefonla arıyorsunuz satmayı düşündükleriniz hakkında bir ön görüşme yapıyoruz. Whatsapp kullanıyorsanız whatsappdan veya  facebooktan imkanınız varsa resim yüklüyorsunuz . Eğer eşyalarınız bizim alıp sattığımız eşyalar düzeyindeyse alıyoruz. Zaten almaya uygun görürsek eşya veya mobilyaları yakından görmek ve fiyatlandırmak üzere adresinizi ziyaret ediyoruz. Almaya karar verirsek ve de fiyatta anlaşırsak nakit olarak alıyoruz. Tabi ki nakliye ve hamaliye bize ait olmak koşuluyla adresinizde anında nakit olarak peşin parayla satın alıyoruz.

Tarsus’da 2. el eşya kim alıyor

    2.el eşya alanlar genellikle Mersin’den gelen firmalar oluyor. Tarsus’da da bu işi yapanlar elbette var ancak çok düşük fiyatlardan almak istedikleri için pek tercih edilmiyorlar.

Bunun yanı sıra internette ilanları ve web siteleri olmadığı içinde ulaşmak kolay olmuyor. Tarsus müşterilerimiz 2. el eşya, mobilya satacakları zaman internetten araştırdıkları zaman biz çıkıyoruz ve biz hizmet veriyoruz.

    Mersin Kaya Sandık Odaları olarak Mersin’in bütün ilçelerinde ve her semtinde hizmet vermekteyiz. Tarsus’da 2.el eşya alanlar dendiği zaman akla gelen firma elbetteki Mersin Kaya Sandık Odalarıdır. Zira yıllarca en iyi hizmeti verdik. Müşterilerimizi her zaman el üzerinde tuttuk güvenilir  ve sözünün arkasında duran bir firmayız.

2.el eşya ve mobilyanızı en iyi fiyattan satmak için tıklayın   

Tarsus’da 2. el eşya fiyatları

2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya fiyatları standart değildir. Elbetteki satmayı düşündüğünüz ürünün markası, modeli ve kullanım durumuna göre değişir. Ortalama bir fiyatı olmaz. Ancak satılacak olan eşya veya mobilyanın başına gelinecek ve yapılacak olan değerlendirme sonucunda net bir fiyat bilgisi verebiliriz. Bir çok müşterimiz arıyor şu eşyamı satacağım ne verirsiniz diye soruyor tabi ki görmeden bir şey söylemek doğru olmaz diyoruz. Tamam diyor ve kapatıyor yani bir fiyat öğrenemediği için bize kızıyor. Yukarıda belirttiğim gibi eşyayı görmeden neye göre fiyat verelim. Ancak kullanım durumuna, markasına, modeline, özelliklerine göre fiyat belirleyebiliriz. Bu bakımdan bakmadan neye göre fiyat verelim, bizi anlamaya çalışın lütfen…

2.el eşya ve mobilyalara en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Sorunsuz problemsiz 2.el alış veriş için bizi seçin.

Bizi arayın sorun yaşamayın rahat edin

Tarsus 2.el eşya fiyatları için buyurun mağazamıza 

Tarsus’da 2.el eşya alanlar
Başa dön