Categories: 2.el beyaz eşyaGenel

Mersin’de 2.el buzdolabı alanlar

Mersin’de 2.el buzdolabı alanlar; alan satan yerler. 2.el buzdolabı ve beyaz eşyada öncelikle güven çok çok önemli. Çünkü Mersin’e gelen aşırı göç nedeniyle beyaz eşyaya talep arttı.

Bu nedenle bir çok esnaf  arızalı, bozuk ürünleri tamir ettirip satıyorlar. Yada tamirciler hurdacılardan arızalı, bozuk ürünleri toplayıp tamir edip sandık odalarına dağıtıyorlar.

Özellikle Mersin’de 2.el buzdolabına olan aşırı talep nedeniyle çoğu tamirli ürün satıyor. Tabi ki tamirli ürün ne kadar randıman verir bilinmez. Çünkü tamircilerde tamir masraflarını aşağı çekebilmek için hurdadan çıkma parçalar kullanıyorlar. O anda çalışıyor belki ama daha sonraları tekrar arıza verebiliyor.

Mersin’in her ilçe ve semtinden; Mezitli, Akdeniz, Toroslar, Tarsus, Erdemli, Yenişehir, Pozcu ilçelerinden; Viranşehir, Soli, Menteş, Davultepe, Tece, Halkkent, Güneykent, Çağdaşkent, Piri Reis, Palmiye, İnönü; Bahçeli evler, Cumhuriyet, Hürriyet, Koca Vezir, Forum, Gimem sitesi, Aydınlık evler, güven sitesi, 45 evler semtlerinden 2.el buzdolabı alıyor satıyoruz.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak kesinlikle tamirciden 2.el beyaz eşya alıp satmıyoruz, arızalı, bozuk ürünleri hurdaya veriyoruz, tamir ettirmiyoruz. Hiç bir tamirciyle çalışmıyoruz.Bizim alıp sattığımız ürünler evlerden kullanılır, çalışır vaziyette, çok yıpranmamış, arızasız, problemsiz ürünlerdir.

Mersin’de 2.el buzdolabı alanlar dikkat

Özellikle  2.el no-frost buzdolabı tamir görmüşse kısa bir süre sonra randımanlı soğutma yapmıyor. Ya üst gözü soğutuyor, alt gözü soğutmuyor. Yada 2 gözü de yeterli soğutmayı yapamıyor.

Tamirciler kendileri de no-frost buzdolabının tamirinin başarılı olmadığını söylüyorlar. Ancak 2. el buzdolabına olan aşırı talep nedeniyle ne bulurlarsa alıp satıyorlar…

Özellikle satın aldığınız 2.el buzdolabının no-frost mu yoksa derin dondurucu mu ona dikkat edin. Tamir görmüş , görmemiş mi, yeterli soğutmayı yapıyor mu test etmeden almayın.

Tabi ki biz Mersin Kaya Sandık odaları olarak müşterilerimizin aldıkları ürünü uzun süre sorunsuz,problemsiz kullanmasını arzu ettiğimiz için sorunlu ürün satmıyoruz. Sağlamlığından emin olmadığımız hiç bir ürünü alıp satmıyoruz. Biz anlık  kazanç değil kalıcı ve sürekli bir iş ortamından yanayız.

Biz müşterilerimizle sürekli karşılıklı memnuniyet ve huzurlu alışveriş niyetiyle hareket ediyoruz.

Mersin’de 2.el buzdolabı alanlar, satanlar bizi arayın.

Mersin’de kaliteli ve sağlam 2.el buzdolabı

mersinikinciel

Mersin'de 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya ticareti yapan Mersin Kaya Sandık Odalarını kurdum ve tanıtımı için web site ve sosyal medyada tanıtım ve reklam çalışmalarını yürütüyorum. Mersin'de 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşya alıyor satıyoruz.

Share
Published by
mersinikinciel

Recent Posts

Mersin İkinci El Eşya Mağazası

Mersin İkinci El Eşya Mağazası; Mersin'de 2.el eşya ve mobilyalara göz atabileceğiniz, beğenip satın alabileceğiniz…

3 sene ago

Mersin ikinci el eşya Yemek odası takımı

Mersin ikinci el eşya yemek odası takımı alanlar; yeni model kaliteli ve şık yemek odası…

3 sene ago

Mersin Yatak Odası Takımı

Evlerimizin eşya ve mobilyaları; Mersin yatak odası takımı çeşitleri için bizi arayın. Çünkü sıfır veya…

3 sene ago

Mersin’de 2.El Televizyon Alanlar

Mersinde-2.el-televizyon-alanlar Mersin'de 2.el televizyon alanlar veya televizyon almak isteyenler kaliteli ve sağlam ürünler bizde. Bildiğiniz…

5 sene ago

Mersin’de 2.el çamaşır makinesi

Mersin'de 2.el çamaşır makinesi Mersin'de 2.el çamaşır makinesi almak yada satmak istiyorsanız bizi arayın. 0…

5 sene ago

Mersin’de ev eşyası alanlar

Mersin'de ev eşyası alanlar, alan satan yerler  sandık odalarıdır. Mersin'in tüm ilçe ve semtlerinden 2.…

5 sene ago