MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin pozcu sandık odası

pozcu sandik odasi

Mersin pozcu sandık odası olarak 2. el eşya ve mobilyalarınızı alıyoruz. Adresinizden nakliye ve hamaliye bize ait olmak koşuluyla en yüksek fiyattan nakit olarak  biz alıyoruz. Eşyanızı mobilyanızı aldığımız anda ödeme yapıyoruz. Mersin’de 2.el eşya ve mobilyalarınıza hak ettiği değeri ancak biz verebiliriz. Sizleri memnun kılacak hizmeti yılların deneyimi ve tecrübesi ile ancak biz verebiliriz. Mersin pozcu sandık odası  2. el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı işinde Mersin Kaya Sandık odalarının bir kolu olarak çalışır. Ve Mersin Kaya Sandık Odalarının kalite ve standartlarında bir hizmet üretir.

Pozcu sandık odası 0 555 851 35 57  sizlere hizmeti işinin esası olarak kabul eder. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak görür ve ona uygun davranır.

Pozcu sandık odası ev ve büro 2.el  kaliteli ve sağlam eşya ve mobilyaları, beyaz eşyalar, bilgisayarlar, laptop, klima alıyor satıyoruz.

Pozcu sandık odası tüm semtlerden 2.el yatak odası takımı, koltuk takımı, çekyat takımı, kanepe takımı, genç odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı ve oturma grupları alıyor satıyoruz.

Pozcu sandık odası adres ve telefonları

Pozcu Sandık Odası  Mersin Kaya Sandık Odalarının bir şubesi olarak çalışmaktadır. Adres olarak Yeni mahallede  Toros Devlet Hastahanesi civarı İtfaiye karşısında .

Telefonları ise 0 537 614 72 47  – 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57

Mersin Kaya Sandık Odaları tüm ilçe ve semtlerde hizmetinizde

Pozcu sandık odası 2. el eşya, mobilya ticareti

Pozcu 2.el eşya alan satan sandık odaları

Mersin pozcu sandık odası
Başa dön