MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Tarsus’da ev eşyamı kime nasıl satarım

Tarsus'ta ev eşyamı kime satarım

Tarsus’da ev eşyamı kime nasıl satarım diye sürekli telefon alıyoruz. Bu nedenle konuyla ilgili açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı kaleme almaya karar verdim.

Tarsus Mersin kadar hareketli bir şehir olmadığı için 2. el ev eşyası alan satan da çok fazla olmuyor. Genel olarak Tarsus sakin ve oturmuş bir yapısı var.

Bunun için Tarsus’da 2. el eşya, mobilya, beyaz eşya alan satan pek yok. Çünkü sürekli alım satım yapılacak hareketli bir pazar oluşmuyor. 2. el eşya piyasasının hareketli olması için o yöreye dışarıdan giren, çıkanın, göçün olması lazım.

Tarsus’ta 2. el eşya alan satan bir veya iki yer var. Onlarda satarken talep olmadığı için, eşya bekliyor diye çok düşük fiyattan almaya çalışıyorlar.

Doğal olarak ev eşyasını satmak isteyen Tarsus’lu  Mersin esnafını tercih ediyor. Tabi ki  Tarsus’dan 2. el eşya, mobilya almak nakliye ve hamaliye yönünden ek bir maliyet oluşturuyor.

Bu nedenlerden dolayı Mersin’den bir esnafın gelmesi için nakliye ve hamaliyeyi kurtaracak vasıfta bir eşya olmalı. Bir kaç parça eşya için, çok eski  eşya için, talep görmeyen eşya için gelmezler.

Daha önce Mersin yazdığımız yazılar burada da geçerlidir okunmasında yarar vardır. Web sitemiz ana sayfasında son yazılar adı altında yayınlanan yazılarımızı inceleyin.

https://mersinikincielesya.net/mersinde-2-el-esyami-satmak-istiyorum/

https://mersinikincielesya.net/mersinde-2-el-esyami-nasil-satarim/

https://mersinikincielesya.net/mersinde-2-el-esya-alanlar-satanlar/

https://mersinikincielesya.net/mersinde-2-el-esya-alim-satimi/

Tarsus’ta ev eşyamı kime nasıl satarım, kaça satarım

Tarsus’ta 2. el eşya için genellikle Mersin’den gelindiğini söylemiştik. Bu nedenle satacağınız eşyanın üzerine nakliye ve hamaliye masrafı bineceği için fiyatlarda ona göre belirlenir.

Elbetteki alım, satım ve nakliye, hamaliye masrafları satacağınız eşyanın fiyatından düşülecektir. Tabi ki satmak istediğiniz eşya ve mobilyayı görmek ve değerlendirmek gerekir. Markasına, modeline, kalitesine, kullanım durumuna göre fiyatı farklılık gösterecektir.

Ayrıca bazı ürünler 2. elde çok aranılan ve çabuk satılan ürünlerdir. Çabuk satılabilecek uzun süre dükkanda yer işgal etmeyecek 2. el eşya ve mobilyalar esnaf tarafından tercih edilir. Ve fiyat  belirlerken de bu hususlar göz önünde bulundurulur.

Tarsus’tan 2. el eşya , mobilya ve beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz.

Tarsus’ta 2. el eşya alanlar, alan satan yerler

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya ve mobilyada kalite ve güvenin adresi.

Tarsus’da ev eşyamı kime nasıl satarım
Başa dön