MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Tarsus’da 2.el beyaz eşya alanlar

Tarsus'da 2.el beyaz eşya alanlar

Tarsus’da 2.el beyaz eşya alanlar

Tarsus’da 2.el beyaz eşya alanlar; Tarsus’da 2.el beyaz eşya satmak istiyorsanız  en iyi fiyattan değerlendirmek için mutlaka bizi arayın. Tarsus’da ikinci el beyaz eşyalarınızı piyasanın üstünde bir fiyatla biz alıyoruz.

Tarsus’da 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak , set üstü ocak, elektrikli termosifon ve ankastre setlerinizi en yüksek fiyat garantisiyle biz alıyoruz. Tarsus’da 2.el beyaz eşya alanlar, alan satan yerler olarak biz  Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47 . Sizlere yıllarca kusursuz ve sorunsuz hizmet verdik. Tarsus’la ilgili şu yazımızı  da okumanızda fayda vardır.

https://mersinikincielesya.net/tarsusda-ev-esyami-kime-nasil-satarim/

Tarsus’da 2.el beyaz eşya fiyatları

Tarsus’da 2.el beyaz eşya fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın veya yorum yazın mutlaka cevaplandırılacaktır. 2. el beyaz eşya fiyatları buradan cevaplandırılacak bir şey değildir . Çünkü her marka veya her modelin farklı bir 2. el fiyatı vardır . Kaldı ki birde kullanım durumu var. Aynı marka aynı model 2 beyaz eşyanın bile  fiyatı kullanım durumundan dolayı farklılık gösterir. Satmak istediğiniz 2.el beyaz eşyanıza net bir fiyat belirleyebilmek için mutlaka görmek gerekir. Ancak ortalama bir fiyat alabilmek için ise ya resmini göndermelisiniz yada marka , model ve kullanım durumunu iyi bir şekilde belirtmelisiniz.

Tarsus’da aldığımız 2.el beyaz eşya çeşitleri

Biz firma olarak 2.el beyaz eşya, mobilya alıyor satıyoruz . Ancak bu konuda biraz seçici davranıyoruz. Çok eski model, yıpranmış, hor kullanılmış, arızalı, problemli eşya ve mobilyaları biz almıyor ve satmıyoruz. Tabi ki o tür eşya ve mobilyaları alan satan yerler vardır. İleride bir yazımda da o firmaları ve telefon numaralarını yazıp yayınlayacağım.

Yukarıda belirttiğim gibi öncelikle bizim aldığımız 2. el beyaz eşya ve mobilya yeni model, sağlam ve temiz kullanılmış olacak.Beyaz eşya olarak sıralarsak.

  • Buzdolabı; Klasik tek kapılı, çift kapılı, nofrost, derin dondurucu, A sınıfı, tasarruflu buzdolapları
  • Çamaşır makinesi; tek çift su girişli, 600-800-1000-1200 devirli, gri-beyaz renk, A sınıfı, su ve elektrik tasarruflu çamaşır makineleri
  • Bulaşık makinesi; 2-3-4-5-6-7  programlı, A sınıfı, su ve elektrik tasarruflu, gri-beyaz renk bulaşık makineleri
  • Fırınlı ocak; 4 göz gazlı, bir gözü elektrikli, Termostatlı, termo, turbo, gaz emniyetli fırınlı ocak
  • Ankastre setler; fırın set üst ocak ve davlumbazdan oluşan muhtelif özelliklerde ankastre setler

Beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyattan biz alıyoruz 0 537 614 72 47

Tarsus 2.el beyaz eşya, ikinci el mobilya alanlar satanlar

Tarsus’da 2.el beyaz eşya alan yerler

Tarsus’da 2.el beyaz eşya alanlar
Başa dön