MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de 2. El Eşyamı Satmak İstiyorum

Mersin'de 2. el eşyamı satmak istiyorum

Mersin’de 2. el eşyamı satmak istiyorum. Ne yapmam gerekir diye telefonla soran müşterilerimize çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu konuda başvuru belgesi olması açısından etraflıca birde buradan yazayım dedim.

Mersin’de 2. el eşya ve mobilyayı sandık odaları alır. Tabi ki burada önemli olan hangi sandık odası ile muhatap olacağınızı belirlemektir.

Tam da bu noktada Mersin’de 2.el eşya, mobilya veya beyaz eşyasını satmak isteyenler öncelikle iyi bir araştırma yapmalıdır. Alışverişinde doğru, dürüst, sözünün arkasında duracak bir sandık odasını bulabilmelidir. İnternetten baktığınız zaman hepsi birbirinden dürüst, hepsi birbirinden sağlam.

Ancak elbetteki her kesimde olduğu  gibi burada da(Burada oran biraz daha fazla) tutarsız ve güvenilmez esnaf sayısı bir hayli fazla. Son zamanlar da gelen insan göçü ile birlikte iştahı kabarmış çarpıcı esnaf sayısı bir hayli arttı. Ve sürekli şikayetler ve olumsuzluklar yaşanmaya başladı.

Mersin’de 2. El Eşyamı Satmak İstiyorum Diyenler Dikkat

Eşya veya mobilyanız var satacaksınız. Telefonla sandık odalarından ulaşabildiklerinizi arıyorsunuz. Ön görüşme yapıyorsunuz ve adrese gelip eşyaya bakıp alacakları konusunda anlaşıyorsunuz.

Adamlar geliyor fiyat veriyor anlaşıyorsunuz gelip alacakları güne yeni ürün siparişi veriyorsunuz. Ürünler geliyor ancak 2. el eşyayı alacak vatandaş caymış ortada yok. Arıyorsunuz bir sürü bahaneler. Sizi bir anda ortada bırakıyor. Ve siz aceleyle tekrar yeni esnaf peşine düşüyorsunuz. Yaşadığınız stres ve sıkıntıya bakın.

Bir başka şikayet; Pazarlık bitiyor geliyor eşyayı yüklüyor sıra parayı vermeye gelince ortağım başka bir yere ödeme yapmış gibi bahanelerle biz size yarın getirelim diyor. Eşyayı indirmiş, arabaya yüklemiş ne yaparsınız. Tabi ki sıkıntı, stres alıcının insafına bırakıyorsunuz, o para gelir mi ? şüpheli…Bir kısmı da eşyayı yükledikten sonra eşyaları kötüleyerek; altları şöyle çıktı, arkaları bozukmuş,çok defosu varmış gibi bahanelerle anlaştığınız paranın bir kısmını kesiyor

Bir diğeri; Telefonla eşyaya bakması için çağırıyorsunuz bakıyor ve fiyat veriyor. Siz fiyat konusunda ikna olmadığınız için bir düşünelim  karar verirsek sizi ararız diyorsunuz ve gönderiyorsunuz.Ve artık akşam sabah ne oldu karar vermediniz mi diye baskı yapar tarzda arayıp duruyor. Veya başkasına verirseniz arayıp hakaretle karışık taciz ediyor.

En önemli ve en kötüsü de; sattığınız eşyanın dışında gözüne çarpan anlaşmanın içerisinde olmayan şeyleri de aldıklarıdır.

Kısacası bugün eşyamı satmak istiyorum diyen bir vatandaşın karşılaşabileceği olumsuzlukları sıraladık.Demek ki en önemlisi alış veriş yapacağımız esnafı iyi seçmeliyiz. Bizi buradan takip etmeye devam ederseniz 2.el eşya alım satımı konusunda bilinmesi gereken tüm püf noktalarını açıklamaya devam edeceğiz.

Bu arada Mersin’de 2. el eşyamı satmak istiyorum diyenler size 2. el eşya ve mobilyalarınızı sorunsuzca satabileceğiniz bir adres vereyim. https://mersinikincielesya.com

Mersin’de 2. El Eşyamı Satmak İstiyorum
Başa dön