MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin de 2. El Eşya da Kalite ve Güvenin Adresi

Mersin’de Satılamayan 2.El Eşya Mobilya

Mersin'de satılamayan 2.el eşya mobilya

Mersin’de satılamayan 2.el eşya mobilya deyince bazıları hemen  itiraz ediyorlar. Satılamayan eşya, mobilya mı olur diye. Elbette olur bir dönemin çok para verip aldığınız moda eşya veya mobilyası demode olmuşsa satılamaz. Peki ne yapalım derseniz ? Eğer mobilya ise kırın yakın eşya ve benzeri şeyler ise hurdacı alıyorsa üçe beşe bakmadan verin gitsin. Bir dönemin meşe mobilyaları yok satıyordu.Her ev mutlaka mobilyasını onunla değiştirmek isterdi. Ancak şimdilerde ne alınıyor nede satılıyor. Sonra Ankara siteler imalatı o  kocaman aynalı yemek odası takımları ve oymalı koltuk takımları durumu iyi olan her eve girmişti. Bir dönem de hevesini alamayanlar 2. elden aldı kullandılar. Bu örnekler daha çoğaltılabilir. Seneler geçtikçe kullanılan malzemeler değişiyor, modeller değişiyor dolayısı ile çok moda olan bir eşya demode olabiliyor.

Mersin’de satılamayan 2.el eşya mobilya listesi

Aşağıda sıraladığımız eşya ve mobilyaların 2.elde alınıp satılması oldukça zor. Çünkü demode olduğu için  artık pek talep yok. Bunlar demode mobilyalar, çok eski model beyaz eşyalar, spor kondisyon aletleri, oymalı koltuk takımları, eski tip çekyatlar

Mersin’de satılamayan 2.el eşya mobilyayı ne yapmalı

Satılmayan eşya ve mobilyaları ne yapabiliriz sorusunun cevabı tabiri caiz ise atsan atılmaz satsan satılmaz misali. Atacaksınız ama nereye kocaman takımlar çöpe sığmaz, bedava verseniz kimse almaz. Yinede bugünlerde Mersin’e gelen göçler nedeniyle belki zor durumda olanlara verilebilinir, mobilyalar kırılıp sobada yakılabilir. Ya ne diyorsun yazık değil mi ben onu doğru dürüst kullanmamıştım diyenleri duyar gibiyim ama böyle. Hurdacıyı çağıracaksınız üçüne beşine bakmadan vereceksiniz başka yolu maalesef yok.

Mersin’de Satılamayan 2.El Eşya Mobilya
Başa dön