Mersin’de 2.el eşya aldığımız yerler

Mersin’de 2.el eşya aldığımız yerler

Mersin’de 2.el eşya aldığımız yerler birçok müşteri tarafından merak ediliyor. Sattığımız 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşyaları nereden aldığımız, icra malımı diye sürekli soruluyor.Böyle olunca bizde müşterilerimizin merakını gidermek, rahat etmelerini sağlamak için bu yazıyı kaleme aldık. Müşterilerimizin hassasiyetlerini anlıyoruz. En fazla dikkat edilen icradan alındıysa “ağlayanın malı gülene hayır etmez” düşüncesi.

Biz firma olarak kesinlikle icradan 2.el eşya almıyoruz. Çünkü oralarda; icra satışlarında kirli hesapların yapıldığını, kirli işlerin döndüğünü duyuyoruz. Biz bu tür huzursuz ortamlarda bulunmak istemiyoruz.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak darda zorda kalmış, mecburen satanların 2.el eşyalarını da öldü fiyatına almıyoruz. Onlara daha az zarar edecekleri  yol gösteriyoruz, başka şekilde halletmelerini tavsiye ediyoruz. Eğer başka türlü imkanları yok ise o zaman da hakkaniyetli bir fiyatla alıyoruz.

Eşlerden birisi o esnada evde yok ise görüşüp onunda onayını almadan o 2.el eşya veya mobilyayı almıyoruz. Çünkü eşlerden birisi evde yokken öbürü satıp kaçma niyetinde olabiliyor. Satan kişi alkollü ve kendinde değilse  eşine baskı yaparak sattırmaya çalışıyorsa o eşyayı da almıyoruz.

Biz hakka uygun ve temiz bir  alış veriş olması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Kimlerden 2.el eşya alıyoruz

  • Eşya ve mobilyasının modelini değiştirmek isteyenlerin
  • Yeni eşya, mobilya almak isteyenlerin
  • Başka şehirlere taşınanların
  • Ev değiştirdiği için eşya ve mobilyası yeni eve uymayanların
  • Anne , babalarının yanına taşınan iki evi birleştirenlerin
  • Eşlerinden ayrılanların fazla, kullanmadıkları eşyaları
  • Yurt dışına gidenlerin

Sonuç itibarı ile biz Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya alımında çok titiz davranıyoruz. Her eşyayı, herkesten, her şekilde almıyoruz. Hem eşya ve mobilya sorunsuz, problemsiz olacak; hemde satan kişi sorunsuz problemsiz olacak. Yani yaptığımız alışveriş içimize sinecek, vicdanımız rahat edecek. Üç kuruşluk alışveriş için hem bu dünyamızı hemde öbür dünyamızı zehir etmeyelim.

Emin olun biz sıkıntılı işlerden; en küçük bir sorun hissedersek o alış verişten uzak duruyoruz. Bizdeki tüm 2.el eşya ve mobilyalar hakkıyla alınmış sorunsuz, problemsiz eşya ve mobilyadır. Biz her alış verişten sonra samimi bir şekilde helalleşerek ayrılıyoruz.