MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Tarsus’da 2.el eşya alanlar

Tarsus’da 2.el eşya alanlar

    Tarsus’da 2.el eşya alanlar, Tarsus’da ikinci el eşyayı en seri bir şekilde en yüksek fiyattan biz alıyoruz. Satmak durumunda olduğunuz veya değiştirmeyi düşündüğünüz mobilya olsun beyaz eşya olsun her türlü piyasa değeri olan ancak arızalı, problemli ve çok yıpranmış olmayan 2.el eşya ve mobilyalarınızı adresinizden biz alıyoruz.Bizi telefonla arıyorsunuz satmayı düşündükleriniz hakkında bir ön görüşme yapıyoruz. Whatsapp kullanıyorsanız whatsappdan veya  facebooktan imkanınız varsa resim yüklüyorsunuz . Eğer eşyalarınız bizim alıp sattığımız eşyalar düzeyindeyse, almaya uygun görürsek eşya veya mobilyaları yakından görmek ve fiyatlandırmak üzere adresinizi ziyaret ediyoruz. Almaya karar verirsek vede fiyatta anlaşırsak; nakliye ve hamaliye bize ait olmak koşuluyla adresinizde anında nakit olarak peşin parayla satın alıyoruz.

Tarsus’da 2. el eşya kim alıyor

    Tarsus’da 2.el eşya alanlar genellikle Mersin’den gelen firmalar oluyor. Tarsus’da da bu işi yapanlar elbette var ancak çok düşük fiyatlardan almak istedikleri için pek tercih edilmiyorlar. Bunun yanı sıra internette ilanları ve web siteleri olmadığı içinde ulaşmak kolay olmuyor. Tarsus müşterilerimiz 2. el eşya, mobilya satacakları zaman internetten araştırdıkları zaman biz çıkıyoruz ve biz hizmet veriyoruz.

    Mersin Kaya Sandık Odaları olarak Mersin’in bütün ilçelerinde ve her semtinde hizmet vermekteyiz. Tarsus’da 2.el eşya alanlar dendiği zaman akla gelen firma elbetteki Mersin Kaya Sandık Odalarıdır. Zira yıllarca en iyi hizmeti vermiş müşterilerini her zaman el üzerinde tutmuş güvenilir  ve sözünün arkasında duran yegane firmadır.

Tarsus’da 2.el eşya ve mobilyanızı en iyi fiyattan satmak için tıklayın   

Tarsus’da 2. el eşya fiyatları

Tarsus’da 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya fiyatları elbetteki satmayı düşündüğünüz ürünün markası, modeli ve kullanım durumuna göre değişir. Ortalama bir fiyatı olmaz ancak satılacak olan eşya veya mobilyanın başına gelinecek ve yapılacak olan değerlendirme sonucunda ancak net bir fiyat bilgisi verebiliriz. Bir çok müşterimiz arıyor şu eşyamı satacağım ne verirsiniz diye soruyor tabi ki görmeden bir şey söylemek doğru olmaz diyoruz. Tamam diyor ve kapatıyor yani bir fiyat öğrenemediği için bize kızıyor. Yukarıda belirttiğim gibi eşyayı görmeden kullanım durumuna, markasına, modeline, özelliklerine bakmadan neye göre fiyat verelim, bizi anlamaya çalışın lütfen…

Tarsus’da 2.el eşya ve mobilyalara en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Tarsus’da sorunsuz problemsiz 2.el alış veriş için bizi seçin.

Bizi arayın sorun yaşamayın rahat edin

Tarsus 2.el eşya fiyatları için buyurun mağazamıza 

 

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat