MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Pozcu sandık odası

Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya ticareti

Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya ticareti

    Pozcu Sandık Odası

    Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler; Pozcu sandık odası ikinci el eşya alım satımı ticareti; pozcu‘da satmayı düşündüğünüz ikinci el ev eşya ve mobilyalarınızı , büro- ofis eşya ve mobilyalarınızı ayrıca pastahane, kafeterya, lokanta, kıraathane eşya , mobilya ve malzemelerinizi adresinizden piyasanın üstünde bir fiyattan anında nakit olarak peşin ödeme şeklinde satın alıyoruz. Pozcu sandık odası yönünden oldukça zengin bir semt ancak dürüst, ahlaklı ve sözünün eri bir sandık odası bulmak lazım. Aksi takdirde uğraşır durursunuz ve üzülürsünüz. Pozcu sandık odası ararken , ikinci el eşya, mobilyalarınızı satacak iseniz öncelikle referanları güçlü size daha düzgün, daha tutarlı, yılların esnafı izlenimini veren kimse onlarla çalışın. Özellikle bu son yılda Mersin‘de bilhassa da Pozcu‘da  sandık odası açan, bilmediği halde ikinci el eşya, mobilya alım satım işine giren yüzlerce insan var.  Orta Doğudaki karışıklıktan, savaştan kaçan Suriye’li, Irak’lı insanları fırsat gibi gören  kap kaç zihniyetli bir çok insan ikinci el eşya, mobilya işine girdi ve pozcu sandık odası açtı.Mersin’de belediye ruhsat, maliye vergi kontrollarının da olmaması neticesinde her gün yeni yeni insanlar sandık odası açıyor ve ikinci el eşya, mobilya alıyor satıyor. Tamam ama öbür tarafta Maliyeye her ay vergisini veren, muasebe ücreti ödeyen  ruhsatını, her yıl tabela vergisini ödeyen , esnaf oda aidatlarını, sigorta, bağkur  yatıran, her mal alımında satımında vergisini ödeyen esnafa haksızlık olmuyor mu?…Birde bu insanlar bu işde kalıcı olmadıkları için alışverişlerinde her türlü pisliği yapabiliyor ve müşterinin sandık odacılarına karşı bakışını değerlendirmesini olumsuz olarak etkiliyorlar…

Pozcu ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya satacak iseniz bizi arayın piyasanın üstünde bir fiyattan nakit olarak satın alıyoruz.Pozcu Kaya Sandık Odası sizleri üzmeden, sorun ve problem yaşatmadan yıllardır kaliteli ve tutarlı bir hizmet sunmaktadır.

Pozcu Sandık Odası İkinci El Eşya Alanlar, Alan Satan Yerler

Pozcu sandık odası  pozcu semtinden Yenişehir, Bahçelievler, Hürriyet mah. İnönü mah. Aydınlık  evler mah, Barbaros mah, Güven evler mah, Bahçeli evler mah, Cumhuriyet mah, Palmiye mah, Gazi, Piri reis mahallelerinden ikinci el ev eşya, mobilya, büro-ofis eşya mobilya alıyor satıyoruz. Pozcu sandık odası , pozcu ikinci el eşya, yeni model, kaliteli ve sağlam, ucuz fiyattan ikinci el yatak odası, yemek odası, salon takımı,  çocuklarınız için çocuk odası, genç odası takımı, çalışma masası, vestiyer, koltuk takımları, oturma grubu, çekyat takımı alıyor satıyoruz. Ayrıca pastahane, lokanta, kafeterya, kıraathane, kahve eşya, mobilya ve malzemeleri alıyor satıyoruz.

Pozcu sandık odası ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya alım satımında Mersin’de Pozcu’da en hızlı, en kaliteli en dürüst ve en güvenilir hizmet veren yılların tecrübesi, yılların firması her an hizmetinizde. Bir telefonunuz yeterli anında adresinizde hizmet için var oluruz.

Bir düşünce üzerine “Pozcu sandık odası

  1. Geri İzleme: Mersin pozcu sandık odası | MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat