MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin’de 2.el beyaz eşya alanlar

Mersin’de 2.el beyaz eşya alanlar

Mersin’de 2.el beyaz eşya alanlar; aldıkları beyaz eşyaların ya düzgün çalışmadığından yada kısa süre içerisinde arıza verdiğinden şikayetçiler. Mersin’de sandık odalarından; Mersin’de 2.el beyaz eşya alanlar aldıkları, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya diğer beyaz eşyaların düzgün çalışmadığından yada çabuk arıza verdiğinden dolayı mağdur olduklarını ve bunun nedenlerini sormuşlar. Olayı şöyle açıklayabiliriz:

Mersin’de son yıllarda alınan göç nedeniyle 2.el eşya sektörüne giren ve sandık odası açan esnaf sayısı çok artı ve artık şehir potansiyeli bu kadar sandık odasını kaldırmıyor. Bu nedenle sandık odaları 2.el eşya, mobilya, ve beyaz eşya bulmakta  zorlanıyorlar. Müşteriye de yok dememek için hurdadan, tamirciden, şehir dışından nerede bulurlarsa eski, yeni, sağlam , bozuk, arızalı ne olursa olsun alıp dükkana dolduruyorlar. Tabi ki genelde sorunlu, arızalı olan bu eşyalar üstün körü tamir edilerek müşteriye sunuluyor. Dolayısıyla, ya buzdolabı  tam manasıyla soğutmuyor, çamaşır makinesi temiz yıkamıyor veya proğramı tamamlamıyor yada kısa sürede arızaya giriyor. Ve doğal olarak verdiğiniz para çöpe gidiyor.

Mersin’de kaliteli ve sağlam 2.el beyaz eşya ve mobilya için mağazamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.                                                                           2el mağaza

2.EL BEYAZ EŞYA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR:

  2.el beyaz eşya veya herhangi bir eşya, mobilya  alırken dikkat etmemiz gereken hususlar var. Özellikle de beyaz eşya veya elektrikli veya elektronik 2. el eşya alırken. Çünkü mobilyayı, yada koltuk takımlarının her tarafını gözlerinizle görebiliyor, ellerinizle her tarafına dokunabiliyorsunuz . Ve ürünün sağlamlığı, yeniliği, gibi konularda bir yargıya sahip olabiliyorsunuz . Ancak 2.el elektrikli, elektronik ve beyaz eşyalarda durum böyle değil. Sizin için kapalı kutu içerisi nasıl bilemiyorsunuz.                     Dolayısı ile aşağıya maddeler halinde sıralayacağım hususlara mutlaka çok dikkat edin.

  • Eğer tanıdığınız veya güvendiğiniz bir referansla gidebileceğiniz bir sandık odası varsa öncelikle onu  tercih edin.
  • Tanıdığınız veya referansınız yok ise o zaman biraz araştırıma yaparak 2. el sektöründe uzun yıllardır var olan sandık odalarını seçin.
  • Sandık odasına gittiğinizde eğer bu günkü eşya yetişmediği koşullarda onlarca yığınla beyaz eşyası, buzdolabı, çamaşır makinesi varsa şüpheyle yaklaşın ( tanıdığınız dahi olsa) çünkü mutlaka ya tamirciden yada şehir dışından toplama eşyalarla doldurmuştur.
  • Alacağınız eşyanın her tarafını elinizden geldiği kadar gözden geçirin ve çalıştırmadan almayın. 
  • Satıcıdan, sandık odasından deneme garantisi alın ve denediğinde sorun veya arızası varsa geri iade edin.
  • Eğer ürünün, eşyanın fabrika garantisi dolmamışsa ne ala, eğer dolmuşsa satıcının size vereceği 6 ay, 1 yıl 2 yıl garanti sözlerine itibar etmeyin; çünkü türlü bahanelerle ya sözünde durmaz yada gidersiniz o iş yeri kapanmıştır.
BİZDE 2. EL BEYAZ EŞYA

Biz yılların tecrübesi, güvenilir firması Mersin Kaya Sandık Odaları olarak kesinlikle arızalı, problemli, sorunlu eşyaları almıyor, satmıyoruz. kesinlikle tamir yaptırmıyoruz. Yani biz firma olarak kullanıcıdan kullanılabilir durumdaki  sorunsuz, problemsiz 2. el beyaz eşyalar alıyor ve satıyoruz.

Şimdiye kadar hiç bir müşterimiz bizden yaptığı alışveriş sonucunda sıkıntı yaşamamıştır. Müşterimiz bizden aldığı 2. el beyaz eşyasının eve götürdüğünde çalıştırdığında bir sorunu , arızası olduğunu görürse anında iade der ve parasını geri alır.

Mersin’de 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşya sektöründe güvenilir firma yılların tecrübesi Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47

Mersin’de kaliteli ve ucuz 2. el eşya için bizi arayın

Mersin’de kaliteli, sağlam ve ucuz beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, set üstü ocak , ankastre ürünler 

Mersin’de yeni nesil işlemcili kaliteli ve sağlam 2. el laptop, bilgisayarlar

Mersin’de LCD, LED; PLAZMA televizyonlar

 

 

 

 

 

 

Bir düşünce üzerine “Mersin’de 2.el beyaz eşya alanlar

  1. Geri İzleme: Mersin'de satılamayan 2.el eşya mobilya | MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat