MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Mersin Kaya Sandık Odaları

Mersin Kaya Sandık Odaları

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı firma olarak Mersin ve çevresinde yıllardır sorunsuz, problemsiz alışveriş anlayışı ile; müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir zihniyetle hizmet veren ve her yönüyle Mersinlilerin takdirini kazanmış nadide firmalarımızın başında gelmektedir.
Yıllardır ikinci  2.el eşya sektöründe hizmet verdiği halde hiç bir müşterisi ile  sorun yaşamamış, hiç bir müşterisine sorun yaşatmamıştır. Her zaman müşteri haklıdır anlayışı ile hareket ederek müşterilerini anlamaya çalışmıştır.Yıllardır hiç bir zaman anlık, günlük çıkarlar peşinde olmamış; Mersin’de 2.el eşya sektöründe devamlı ve kalıcı olmaktan öte bir düşüncesi olmamıştır.Yıllardır Mersin’de 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya sektöründe bilfiil hizmet verdik . Mersinde 2. el ev , ofis-büro, pastahane, lokanta, kafeterya, lokal, kıraathane, kahve, otel, motel, pansiyon, tatil köyü eşya ve mobilyaları alıyor satıyoruz. Satmak istediğiniz 2. el eşya ve mobilyalar için adresinizde değer tespiti yaparak piyasanın en yüksek fiyatından anında nakit olarak peşin para ödeyerek satın alıyoruz. Nakliye ve hamaliyesini biz karşılıyoruz.

MERSİN KAYA SANDIK ODALARI ADRESLERİ

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya sektöründe Mersin’in her ilçesinden, her semtinden eşya , mobilya alarak, satarak tüm Mersin’e hizmet vermektedir. Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Pozcu, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

İşyerimiz Merkez olarak Yeni mahalle Toros Devlet Hastahanesi civarı Mersin Büyükşehir İtfaiyesi karşısında hizmet vermektedir.

Merkezimiz yenimahallede olsada Mersin’in her semtinden 2. el eşya, mobilya alıyor satıyoruz.

MERSİN KAYA SANDIK ODALARI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mersin Kaya Sandık Odaları ile her türlü iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından, e-mail adreslerinden, telefonlardan , whatsapptan v.s…

http://www.kayasandikodasi.com/

https://www.facebook.com/kayasandikodasi/

https://twitter.com/kayasandikodasi

https://www.linkedin.com/in/mersinikincielesya

kayasandikodasi@hotmail.com

0 537 614 72 47

0 555 851 35 56

0 555 851 35 57

Mersin’de sorunsuz, problemsiz 2.el alışveriş için bizi arayın,

Mersin’de 2. el eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınıza en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Adresinizden nakit olarak, peşin para ödemeli aldığımız 2.el eşya ve mobilyanın nakilye ve hamaliyesi de bize aitir.

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat