MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

HAKKINDA

MERSİN’DE  İKİNCİ  EL  EŞYA  HAKKINDA

Mersin’de yıllardır ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya ticareti yapıyoruz. Bilgi, beceri ve tecrübemizi her geçen gün yeniledik. Siz değerli  Mersin halkının da teveccühü ile bugünlere geldik. Mersin’de ikinci el eşya alanlar, alan satan yerler Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya ticareti 0 537 614 72 47 firmasını kurduk. Mersin ikinci el eşya piyasasına biz yeni bir soluk , yeni bir anlayış  getirdik.İkinci el eşya hakkında eski zihniyet; eşya nasıl olursa olsun, eskimiş , yıpranmış, artık kullanılmaz hal almış eşyaları alıp allayıp pullayıp iyi bir kar marjıyla müşteriye vermek olarak hareket ediyordu.Hala bugün aynı şekilde çalışan sandık odaları var. Ancak biz sorunsuz, problemsiz  en fazla bir kaç yıllık ikinci el  eşya mobilya alıyor satıyoruz. Özellikle de lcd, led, plazma televizyon, bilgisayar ve ikinci el  beyaz eşyalarda; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi  v.b…alır satarken oldukça titiz davranıyoruz. İkinci el eşya hakkında düşüncemiz; eğer en küçük sorunu, problemi varsa bile almıyoruz eğer toplu eşyaların içerisinde varsa o eşyayı tamir cihetine gitmiyoruz direk olarak hurdaya veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki ikinci el eşya , mobilya alan müşterilerimiz parayı çok zor işlerde ve çok zor  şartlarda kazanıyorlar. Bir çok zaruri ihtiyaçlarından keserek artıyorlar.

Peki yazık değil mi bu insanlara. Problemli veya yakında problem yaratmaya aday ikinci el eşya ve mobilyaları satmak. Bu darda ki zorda ki insanlara büyük bir sıkıntı yaratmaktır.

İLKEMİZ İKİNCİ EL EŞYA HAKKINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Mersin’de ikinci el eşya alan satan firmamız Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya piyasasında bir numara.  Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile şu anda ikinci el eşya ve mobilya piyasasında tutarlı, istikrarlı, sözünün arkasında duran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan , güven duyulan firmalardan biriyiz. Biz bu anlayışımızı , bu çizgimizi hiç bozmadık bundan böyle de hiç bozmayacağız.İkinci el eşya alırken de satarken de vicdanımızın sesini hep dinleyeceğiz ve hakkaniyetten hiç şaşmayacağız.Bize duyduğunuz güvene, verdiğiniz desteğe layık olmaya çalışacağız.Her zaman düsturumuz, ilkemiz müşteri memnuniyeti olacak…Bizi izlemeye bizi takip etmeye devam edin; kalın sağlıcakla…

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat