MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

Erdemli sandık odası

Erdemli sandık odası

Erdemli sandık odası

Erdemli sandık odası

Erdemli sandık odası ikinci el eşya, mobilya , beyaz eşya alanlar, alan satan yerler; ikinci el eşya alım satımı ticareti. Erdemli’de 2.el eşya, mobilya en yüksek fiyattan biz alıyoruz. Erdemli’de 2.el eşya ve mobilyalarınızı adresinizde en iyi şekilde değerlendirerek nakliye ve hamaliye bize ait olmak şartıyla satın alıyoruz. Biz aramanız yeterli, bir ön görüşme yaparak satmak istediklerinizin bize uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Eğer alıp satabileceğimiz bir ürünse adresinizde yakından görüp değerlendiriyoruz. Fiyat yönünden de anlaşabilirsek o anda nakit ödeme şeklinde hemen alıyoruz.

Erdemli sandık odası 2.el eşya alanlar

Erdemli’de satmak istediğiniz 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşyalar için piyasanın üzerinde bir fiyattan nakit olarak Mersin Kaya Sandık Odaları satın almaktadır.

Erdemli’de 2.el ev ve büro eşya ve mobilyalarınızı, yatak odası, salon takımı, yemek odası, genç odası, oturma grupları, çekyat takımları, köşe takımları alıyor satıyoruz. Beyaz eşyalar, 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi, ankastre setler alıyor satıyoruz. Ayrıca pastahane, lokanta, kafeterya, lokal, kıraathane,eşya ve mobilyaları, otel, motel, pansiyon, tatil köyü eşyaları ve mobilyaları da alıyoruz, satıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

Mersin'de 2.el eşya ve mobilyada kalite, sağlamlık ve ucuzluğun adresi: Kapat